Odetchnij od miasta. 62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce

Promocja

Odetchnij od miasta.
62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce

 • Wydawnictwo: Buchmann
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788328053878
 • Ilość stron: 224
 • Format: 16.0x21.5cm
 • Oprawa: zintegrowana
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Promocja:

Dodatkowe rabaty - Poradniki

Cena 40,01 PLN
Nasza cena 22,88 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 40,01 PLN
Nasza cena 22,88 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

"Odetchnij" to nietypowy przewodnik po agroturystykach ukrytych w najdalszych zakątkach Polski. Aleksandra Bogusławska, autorka popularnego bloga Duże Podróże, wybrała się w podróż w poszukiwaniu ludzi, którzy nie bali się zaryzykować. Rzucili wszystko i otworzyli domy gościnne. Razem z autorką zaglądamy do nich i poznajemy niesamowite historie ich gospodarzy.

Książka Bogusławskiej to nie tylko typowy przewodnik z ciekawymi miejscówkami na weekend, ale też inspirująca opowieść dla tych, którzy zawsze marzyli, żeby zostawić wszystko i uciec z miasta. Oprócz konkretnych adresów i pięknych fotografii znajdziemy w niej ciekawe informacje dotyczące okolicznych atrakcji i pyszne polecenia kulinarne. Odetchnij to pozycja, która może zmienić myślenie o podróżowaniu.


Szczegóły

Tytuł: Odetchnij od miasta.

Podtytuł: 62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce

Autor: Bogusławska Aleksandra

Wydawnictwo: Buchmann

ISBN: 9788328053878

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 224

Format: 16.0x21.5cm

Oprawa: zintegrowana

Waga: 0.605 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Bogusławska Aleksandra (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×