Kiedy Naukowe tajniki doskonałego wyczucia czasu

Książka

Kiedy
Naukowe tajniki doskonałego wyczucia czasu

  • Wydawnictwo: Studio Emka
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788365068828
  • Ilość stron: 280
  • Format: 14.5x22.0cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 24,08 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 24,08 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Kiedy - Pink Daniel H.

Najlepsza książka stycznia 2018 na liście bestsellerów Amazona!

Daniel H. Pink ? autor bestsellerów "Drive" oraz "Jak być dobrym sprzedawcą" ? w książce "Kiedy. Naukowe tajniki doskonałego wyczucia czasu" ujawnia skuteczne sposoby posługiwania się czasem, których umiejętne wykorzystanie znakomicie poprawi Twoje osiągnięcia w pracy, w szkole i w domu.

Każdy z nas zmaga się z nieustającym strumieniem dylematów tkwiących w prostym, ale jakże istotnym słowie ?kiedy?. Kiedy zmienić pracę? Kiedy zaplanować zajęcia? Kiedy zaangażować się w relację lub projekt? Takie decyzje podejmujemy zazwyczaj na chybił trafił ? kierując się intuicją, przeczuciami czy po prostu zgadując. To całkowicie niewłaściwe podejście, przekonuje Daniel Pink.

W powszechnym przeświadczeniu wyczucie czasu jest niezwykle ważne, jednak trafienie w odpowiedni moment traktujemy jako sztukę. Z wywodów Pinka jasno wynika, że posługiwanie się czasem jest w istocie nauką.

Powołując się obficie na ustalenia psychologów i biologów, neurobiologów i ekonomistów, autor "Kiedy" ujawnia i radzi, jak dzięki poznaniu tajników wyczucia czasu lepiej żyć, wydajniej pracować i odnosić sukcesy. Jak wykorzystać ukryte schematy dnia w jego planowaniu? Dzięki czemu przerwy mogą spektakularnie podnieść wyniki sprawdzianów pisanych przez nasze dzieci? Jak zmienić kiepski początek w nowy start? Czy półmetki są ważne? Dlaczego zakończenia podnoszą motywację i pogłębiają znaczenie? I wreszcie, jak sprawić, by czas stał się naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem?

Z odpowiedzi na te i wiele innych pytań Pink tworzy fascynującą narrację, pełną intrygujących historii i praktycznych porad. Nieoczekiwane wyniki innowacyjnych badań, odważne pomysły i niekonwencjonalne wyjaśnienia sprawiają, że ta książka odmienia sposób naszego myślenia o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.


Szczegóły: Kiedy - Pink Daniel H.

Tytuł: Kiedy
Podtytuł: Naukowe tajniki doskonałego wyczucia czasu
Autor: Pink Daniel H.
Wydawnictwo: Studio Emka
ISBN: 9788365068828
Tytuł oryginału: WHEN. The Scientific Secrets of Perfect Timing
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Małecka Małgorzata
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 280
Format: 14.5x22.0cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Kiedy - Pink Daniel H.

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×