Love&Gelato

Książka

Love&Gelato

  • Wydawnictwo: Dolnośląskie
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788327158147
  • Ilość stron: 328
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 33,01 PLN
Nasza cena 20,59 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 33,01 PLN
Nasza cena 20,59 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nastoletnia Lina planuje wakacje w Toskanii wcale nie z miłości do włoskiego słońca i bajecznych krajobrazów. Czeka ją spotkanie z nieobecnym od szesnastu lat ojcem, na co zupełnie nie ma ochoty! W wymuszonej podróży towarzyszy jej dziennik mamy, w którym odkrywa świat sekretnych romansów, magicznych dzieł sztuki i klimatycznych cukierni.... Dziewczyna odkrywa także długo skrywaną rodzinną tajemnicę. To będzie niezapomniane lato...


Szczegóły

Tytuł: Love&Gelato

Autor: Jenna Evans Welch

Wydawnictwo: Dolnośląskie

ISBN: 9788327158147

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 328

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Jenna Evans Welch (2)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×