Prawa życiowego rozwoju Zawsze twórz przyszłość większą niż przeszłość

,

Książka

Prawa życiowego rozwoju
Zawsze twórz przyszłość większą niż przeszłość

,

  • Wydawnictwo: MT Biznes
  • Rok wydania: 2007
  • ISBN: 9788388970979
  • Ilość stron: 128
  • Format: 21.8x14.1 cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 24,60 PLN
Nasza cena 22,40 PLN
Oszczędzasz 8%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 24,60 PLN
Nasza cena 22,40 PLN
Oszczędzasz 8%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Prawa życiowego rozwoju - Sullivan Dan, Nomura Catherine

Weź swoją przyszłość w swoje ręce
Rozwój jest fundamentalną ludzką potrzebą. Chcemy się rozwijać, ponieważ kochamy życie i pragniemy doświadczać go jak najpełniej. Rozwój daje nam poczucie spełnienia i satysfakcję. Nadaje życiu sens. W tej książce Dan Sullivan i Catherine Nomura przedstawiają 10 prostych praw, które pomogą ci wejść na ścieżkę rozwoju i pozostać na niej przez całe życie. Postępuj zgodnie z nimi, a twój punkt widzenia stanie się świeższy i bardziej nowatorski. Zawsze twórz przyszłość większą niż przeszłość, Zawsze koncentruj się bardziej na celu niż na pieniądzach i Zawsze znajduj w pracy więcej radości niż trudu to tylko trzy z dziesięciu omawianych tu praw życiowego rozwoju. Te prawa są esencją wiedzy Dana Sullivana i owocem jego wieloletniej pracy z ludźmi sukcesu. Poznaj je, a one obudzą w tobie siłę tworzenia i odblokują twoje ukryte możliwości.
Każde z dziesięciu praw autorzy ilustrują prawdziwymi historiami. Pokazują, jak wprowadzić te prawa w życie, bez względu na to, w jakim jesteś wieku, jakie osiągasz dochody i jaki jest twój status społeczny. Sullivan i Nomura wskazują potencjalne pułapki na twojej przyszłej drodze rozwoju i radzą, jak je omijać. Gdy raz zaczniesz żyć w zgodzie z tymi prawami, nigdy nie będziesz chciał z nich zrezygnować, a one poprowadzą cię ku spełnieniu i radości życia.

O AUTORACH
Dan Sullivan jest współzałożycielem i prezesem firmy coachingowej The Strategic Coach, Inc. Ma ponad 24-letnie doświadczenie jako mówca, konsultant, doradca do spraw planowania strategicznego i coach prowadzący z przedsiębiorcami sesje grupowe i indywidualne. Stworzył wiele pionerskich narzędzi coachingowych, takich jak The Great Crossover®, How The Best Get Better®, The D.O.S. Conversation™, How to Be a Global Thinker™, The Producer Group Future™ czy The 21st Century Agent™.

Catherine Nomura ma za sobą ponad 10-letnią karierę coacha, konsultantki oraz doradcy do spraw planowania strategicznego i rozwoju produktu. Dzięki swojej pomysłowości przyspieszyła rozwój wielu ludzi i organizacji. Jest współautorką książki Unique Ability: Creating The Life You Want i redaktorką The Quotable Dan Sullivan, zbioru ulubionych powiedzeń i historii Dana Sullivana.


Szczegóły: Prawa życiowego rozwoju - Sullivan Dan, Nomura Catherine

Tytuł: Prawa życiowego rozwoju
Podtytuł: Zawsze twórz przyszłość większą niż przeszłość
Autor: Sullivan Dan, Nomura Catherine
Wydawnictwo: MT Biznes
Seria: Metamorfozy
ISBN: 9788388970979
Tytuł oryginału: The Laws of Lifetime Growth
Język oryginału: język angielski
Tłumacz: Tomasz Rzychoń
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 128
Format: 21.8x14.1 cm
Oprawa: Miękka


Recenzje: Prawa życiowego rozwoju - Sullivan Dan, Nomura Catherine

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: