Książka
  • Wydawnictwo: Książnica
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788324583195
  • Ilość stron: 240
  • Format: 13.5x20.5
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 19,50 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 19,50 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: 41 dni nadziei - Ashcraft Tami Oldham, McGearth Susea

Film inspirowany książką na ekranach kin. W rolach głównych: Shailene Woodley (Gwiazd naszych wina) oraz Sam Claflin (Zanim się pojawiłeś).

Kiedy Tami poznaje Richarda, szybko zdaje sobie sprawę, że to mężczyzna jej życia - oboje kochają przygodę i żeglowanie. Wkrótce zostają parą i razem wyruszają jachtem z Tahiti do Kalifornii. Spokojna podróż zakochanych staje się koszmarem, gdy tropikalny sztorm zmienia się w potężny huragan. Zdając sobie sprawę ze śmiertelnego zagrożenia, Richard nakazuje ukochanej schronić się pod pokładem. Chwilę później gigantyczna fala uderza w jacht i kobieta traci przytomność. Gdy ją odzyskuje, łódź jest zniszczona, maszty połamane, a silnik i radionadajnik uszkodzone...

"41 dni nadziei" to poruszająca opowieść o walce z bezmiarem oceanu i własną słabością w oczekiwaniu na ratunek. To historia o sile woli, odwadze, zaradności i nadziei.

Historia Tami niesamowicie mnie poruszyła. Jest ona żywym dowodem na to, że siła miłości i niezachwiana wiara mogą przenieść każdą górę. Inspirująca, pokrzepiająca na duchu książka.

Shailene Woodley, aktorka

Tami Oldham Ashcraft wciąż jest zapaloną żeglarką. Przepłynęła już ponad 50 tysięcy mil, ma licencję kapitana jednostek o wyporności do 100 ton. Wiedzie szczęśliwe, spokojne życie z mężem i rodziną we Friday Harbor na wyspie San Juan, w stanie Waszyngton. Susea McGearth jest pisarką i żegluje od ponad 20 lat.


Szczegóły: 41 dni nadziei - Ashcraft Tami Oldham, McGearth Susea

Tytuł: 41 dni nadziei
Autor: Ashcraft Tami Oldham, McGearth Susea
Wydawnictwo: Książnica
ISBN: 9788324583195
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 240
Format: 13.5x20.5
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.29 kg


Recenzje: 41 dni nadziei - Ashcraft Tami Oldham, McGearth Susea

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Inne pozycje tego autora: Ashcraft Tami Oldham, McGearth Susea (1)