Gmina Ogrodzieniec

Mapa

Gmina Ogrodzieniec

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 4,10 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 4,10 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Mapa atrakcyjnych terenów położonych wokół Ogrodzieńca, z Zamkiem Ogrodzieniec w Podzamczu na czele. Zasięg mapy: Żerkowice i Siamoszyce na północy, Zawiercie na zachodzie, Smoleń na wschodzie. Na odwrocie plan Ogrodzieńca w skali 1:10000, informacje i atrakcje turystyczne, szlaki piesze i rowerowe, kolorowe zdjęcia. Mapa powstała w ramach programu Polska Turystyczna (www.polskaturystyczna.pl).

Szczegóły

Nazwa: Gmina Ogrodzieniec

Producent: COMPASS INT.

Kod paskowy: 9788389165756

Języki: polski

Waga: 0.025 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×