Oczyszczanie organizmu według kuracji F.X. Mayra

Książka

Oczyszczanie organizmu według kuracji F.X. Mayra

 • Wydawnictwo: Aba
 • Rok wydania: 2011
 • ISBN: 8388872850
 • Ilość stron: 124
 • Format: 14.4x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 22,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 22,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zdrowe jelita zdrowy organizm
Zaburzenia trawienia, bóle głowy, ale również wiotka skóra i niezdrowy wygląd związane są z nieprawidłowym funkcjonowaniem jelit. Teraz masz okazję, żeby coś z tym zrobić!
Tajemnica skutecznego oczyszczania jelit metodą dr. med. F. X. Mayra
Zdobądź klucz do zdrowia i urody. Oczyść skutecznie jelita i organizm, stosując oryginalny sposób doktora F. X. Mayra. Dzięki temu osiągniesz więcej, niż zamierzasz. Oczyszczając jelita, wyleczysz schorzenia trawienne oraz zlikwidujesz ukryte przyczyny wielu dolegliwości.
Naturalna droga do trwałego zdrowia
Dowiedz się wszystkiego o terapii Mayra: Jaka forma kuracji jest najbardziej odpowiednia Na czym polega kuracja i na co trzeba zwracać uwagę Jak kształtuje się indywidualny przebieg kuracji Czy potrzeba dodatkowych dawek witamin i substancji witalnych Co zrobić w przypadku zakwaszenia W jaki sposób trawienie powiązane jest z psychiką Zdecyduj się na terapię żywieniową według zaleceń doktora Mayra, a od jutra poczujesz się zdrowiej!


Szczegóły

Tytuł: Oczyszczanie organizmu według kuracji F.X. Mayra

Autor: Rauch Erich

Wydawnictwo: Aba

Seria: PROFILAKTYKA I LECZENIE

Kod paskowy: 9788388872853

ISBN: 8388872850

Języki: polski

Rok wydania: 2011

Ilość stron: 124

Format: 14.4x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.144 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×