Hej Jędrek Kłopoty z dziewczynami?

Książka

Hej Jędrek Kłopoty z dziewczynami?

 • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788310133083
 • Ilość stron: 224
 • Format: 14.0x20.2cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (środa 2018-10-24)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 16,17 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 16,17 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Dziesięć lat to najlepszy wiek na przygodę! Przynajmniej według Jędrka i jego kumpli: Witka, Grubego i Karoli. A ponieważ z podziwu godną łatwością pakują się w tarapaty, na brak atrakcji nikt nie może narzekać. Niespodziewany przyjazd uczniów z Włoch tuż przed zabawą karnawałową elektryzuje całą szkołę. Wśród gości są piękna Sofia i prawdziwy pożeracz serc Paolo. Amor nie zamierza próżnować - jego strzały będą siać spustoszenie w otoczeniu Jędrka. Trafiona zostanie nawet siorka, pieszczotliwie zwana Wyjcem. Czy sprawdzi się powiedzenie, że w miłości jest jak na wojnie?

"Hej, Jędrek!" to seria dla czytelników szukających wciągającej akcji, nieszablonowych bohaterów i szalonego humoru!

Rafał Skarżycki - zawodowo pisarz i scenarzysta, prywatnie mąż, tata dwóch córek i właściciel psa. Publikuje od blisko dwudziestu lat i tylko dzięki temu, że debiutował jako siedemnastolatek, nie jest jeszcze w wieku emerytalnym. Los zetknął go z Tomkiem Leśniakiem w liceum - znajomość zaowocowała przyjaźnią i profesjonalną współpracą, początkowo komiksową. W głowie Rafała narodziły się takie postaci komiksowe jak: Jeż Jerzy, Tymek czy Mistrz. Oprócz scenariuszy komiksów pisze także scenariusze filmowe, opowiadania oraz powieści. Seria "Hej, Jędrek!" pozwala mu łączyć to, co jako twórca kocha najbardziej: literaturę i komiks.

Tomasz Lew Leśniak - zawodowo rysownik i reżyser animacji, prywatnie mąż, tata dwóch córek i właściciel kota. Debiutował wspólnie z Rafałem Skarżyckim, którego rozpraszał podczas lekcji, namawiając do pisania kolejnych scenariuszy. Nadał wygląd postaciom komiksowym takim jak: Jeż Jerzy, Tymek czy Mistrz. Obecnie, oprócz rysowania komiksów, zajmuje się animacją i reżyserią filmów animowanych (niektórzy z was mogą się już domyślać, kto pisze scenariusze...). Seria "Hej, Jędrek!" to dla niego okazja, by udowodnić, że jest nie tylko świetnym komiksiarzem, lecz także wybornym ilustratorem.


Szczegóły

Tytuł: Hej Jędrek Kłopoty z dziewczynami?

Autor: Skarżycki Rafał

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

ISBN: 9788310133083

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 224

Format: 14.0x20.2cm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zobacz także:

Produkt Cena W koszyku
Nasza Księgarnia Hej, Jędrek! Masz cykora?
Hej, Jędrek! Masz cykora?
Hej, Jędrek! Masz cykora?
Oprawa: miękka
16,05 PLN
Dodaj
OK
Nasza Księgarnia Hej, Jędrek! Gdzie moja forsa?
Hej, Jędrek! Gdzie moja forsa?
Hej, Jędrek! Gdzie moja forsa?
Oprawa: Miękka
16,05 PLN
Dodaj
OK
Nasza Księgarnia Hej, Jędrek! Szukasz guza?
Hej, Jędrek! Szukasz guza?
Hej, Jędrek! Szukasz guza?
Oprawa: Miękka
16,17 PLN
Dodaj
OK
Nasza Księgarnia (WNK) Hej, Jędrek! Przepraszam czy tu borują?
Hej, Jędrek! Przepraszam czy tu borują?
Hej, Jędrek! Przepraszam czy tu borują?
Oprawa: Miękka
16,17 PLN
Dodaj
OK
Nasza Księgarnia Hej, Jędrek! Kto tu rządzi?
Hej, Jędrek! Kto tu rządzi?
Hej, Jędrek! Kto tu rządzi?
Oprawa: Miękka
16,05 PLN
Dodaj
OK

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×