Bydgoszcz 1:20 000 plan miasta papier

Mapa

Bydgoszcz 1:20 000 plan miasta papier

  • Producent: EXPRESSMAP
  • Rok produkcji: 2006
  • ISBN: 8388112481
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 5,80 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 5,80 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 8%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Bydgoszcz 1:20 000 papierowy plan miasta - komunikacja miejska - centra handlowe - szlaki turystyczne - Sygnalizacja świetlna - ulice jednokierunkowe - dokładna numeracja budynków - na odwrocie plan centrum w skali 1:10 000 - mapa sprzedawana w ochronnym, plastikowym etui - Sposób składania planu umożliwia łatwe korzystanie z niego bez konieczności otwierania całego arkusza.

Szczegóły

Tytuł: Bydgoszcz 1:20 000 plan miasta papier

Producent: EXPRESSMAP

Kod paskowy: 9788388112485

ISBN: 8388112481

Języki: polski

Rok produkcji: 2006

Waga: 0.065 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×