Chemia Nowej Ery 8 Zeszyt ćwiczeń do chemii dla klasy ósmej szkoły podstawowej

,

Ćwiczenia

Chemia Nowej Ery 8
Zeszyt ćwiczeń do chemii dla klasy ósmej szkoły podstawowej

,

  • Producent: Nowa Era
  • Rok produkcji: 2018
  • ISBN: 9788326732614
  • Ilość stron: 128
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 19,90 PLN
Nasza cena 18,89 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,90 PLN
Nasza cena 18,89 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zeszyt ćwiczeń dla klasy 8 szkoły podstawowej Chemia Nowej Ery doskonale wspiera rozwijanie kluczowych umiejętności, takich jak: opisywanie doświadczeń chemicznych, zapisywanie równań reakcji chemicznych i wykonywanie obliczeń. Zawiera kody dostępu do dodatkowych materiałów na stronie docwiczenia.pl.

- Umożliwia uczniom przypomnienie sobie najważniejszych zagadnień, które poznali w klasie 7, dzięki powtórzeniu –  To było w klasie 7!

- Ułatwia utrwalenie wiedzy na temat związków chemicznych, które uczniowie poznali w klasie 7, za pomocą testu Sprawdź się – tlenki i wodorotlenki.

- Kształci umiejętność opisywania doświadczeń chemicznych dzięki zadaniom To doświadczenie musisz znać oraz Niewielkie projekty – duże efekty!

- Umożliwia skuteczne utrwalenie podstaw chemii dzięki zadaniom Na dobry początek.

- Rozwija umiejętności uczniów starających się o ocenę celującą, czemu służą zadania Dla dociekliwych.

- Ułatwia kształcenie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji dzięki ciekawym treściom połączonym z zadaniami w Korzystam z informacji.

- Umożliwia uczniom weryfikację wiedzy przed sprawdzianem podczas rozwiązywania zadań przekrojowych zamieszczonych na końcu działów w części Sprawdź się.

- Zapewnia uczniom dostęp do dodatkowych zadań, zdjęć, animacji i filmów, zamieszczonych na stronie docwiczenia.pl, za pomocą kodów QR.


Szczegóły

Tytuł: Chemia Nowej Ery 8

Podtytuł: Zeszyt ćwiczeń do chemii dla klasy ósmej szkoły podstawowej

Autor: Małgorzata Mańska, Elżbieta Megiel

Producent: Nowa Era

ISBN: 9788326732614

Kategoria: Podręczniki
Szkoła podstawowa » Klasa 8

Przedmiot: Chemia

Rok produkcji: 2018

Ilość stron: 128

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×