Oskar i rzeczy

Książka

Oskar i rzeczy

  • Wydawnictwo: Widnokrąg
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788394730994
  • Ilość stron: 300
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,01 PLN
Nasza cena 24,27 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,01 PLN
Nasza cena 24,27 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Oskar i rzeczy - Kivirahk Andrus

Sześcioletni Oskar zmuszony jest spędzić wakacje na wsi u babci. Nie dość, że nie jest to miejsce jego wymarzonych wakacji, to na domiar złego zapomina zabrać ze sobą telefonu komórkowego. Nieszczęśliwy pogrążyłby się w nudzie, gdyby nie kawałek drewna, który zapoczątkuje serię wydarzeń, jakich chłopiec nigdy by się nie spodziewał. Dzięki niemu i fantastycznej wyobraźni znajdzie nowych przyjaciół, a także swoje miejsce w domu babci.

Przygody Oskara zaskakują i bawią. Pokazują, że dziecięca wyobraźnia nie ma granic. Tu nóż może być poszukwaczem skarbów, a kosz na śmieci – poetą!

Ale historia ta jest również wspaniałą lekcją o przyjaźni, która nie zawsze oznacza tylko radość. Z przyjaźnią mogą wiązać się troska lub zazdrość. Przyjaciel może nie mieć ochoty na wspólną zabawę. Czasem przyjacielowi można pomóc, a czasem nie. Ale kto by nie chciał mieć przyjaciela, choćby miał kiedyś zniknąć, jak balonik, który zaczepił się o drzewo?

Książka w dyskretny sposób porusza uniwersalny problem niezrozumienia pokoleniowego, budowania mostów i bliskości z osobami starszymi. Ukazuje różnice w życiu na wsi i w mieście.

Ilustracje: Anne Pikkov


Szczegóły: Oskar i rzeczy - Kivirahk Andrus

Tytuł: Oskar i rzeczy
Autor: Kivirahk Andrus
Wydawnictwo: Widnokrąg
ISBN: 9788394730994
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 300
Oprawa: twarda
Waga: 0.782 kg


Recenzje: Oskar i rzeczy - Kivirahk Andrus

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Inne pozycje tego autora: Kivirahk Andrus (1)