Chemia zbiór zadań Matura 2019 NP Tom 1

, , ,

Książka

Chemia zbiór zadań Matura 2019 NP Tom 1

, , ,

 • Wydawnictwo: Biomedica
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788394868796
 • Ilość stron: 407
 • Format: 21.0x29.7cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 45,99 PLN
Nasza cena 34,77 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 45,99 PLN
Nasza cena 34,77 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Tom 1 zbioru zadań zawiera 404 strony zadań ponumerowanych i przyporządkowanych do odpowiednich działów wraz z pełnymi odpowiedziami.
Tom 1 kompleksowo przedstawia zagadnienia z zakresu chemii nieorganicznej. Autorskie zadania zawarte w zbiorze powstały na bazie literatury akademickiej, są zgodne z nową podstawą programową i wymagają przerobienia przez każdego maturzystę chcącego dostać się na kierunki medyczne!
Zbiór został wzbogacony o przykładowe rozwiązania wszystkich zadań obliczeniowych.
W zbiorze znajdują się także wszystkie zadania z arkuszy maturalnych CKE z lat 2008-2018 przyporządkowane do odpowiednich działów wraz z pełnymi odpowiedziami.

Zbiory zawierają zadania, które zmuszają maturzystę do myślenia, wymagają nie tylko wiedzy na poziomie rozszerzonym, ale także umiejętności kojarzenia faktów oraz całościowego wykorzystania wcześniej zdobytej wiedzy. Zbiory idealnie wpasowują się w nowe trendy wyznaczane przez CKE.
Jeśli kierunek medyczny jest Twoim marzeniem, musisz wiedzieć, że czeka Cię ciężka praca i sporo wyrzeczeń, ale gdy dotrwasz do końca osiągniesz sukces, który wynagrodzi Ci wszelkie niedogodności, a nasze książki pomogą Ci w jego osiągnięciu.


Szczegóły

Tytuł: Chemia zbiór zadań Matura 2019 NP Tom 1

Autor: Czechowicz Justyna, Męcik Małgorzata, Wróblewska Maria, Matras Konrad

Wydawnictwo: Biomedica

ISBN: 9788394868796

Liczba tomów: 2

Numer tomu: 1

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 407

Format: 21.0x29.7cm

Oprawa: Miękka

Waga: 1 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Czechowicz Justyna, Męcik Małgorzata, Wróblewska Maria, Matras Konrad (2)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×