Przyroda z klasą 6 Ćwiczenia Szkoła podstawowa

, ,

Książka

Przyroda z klasą 6 Ćwiczenia
Szkoła podstawowa

, ,

 • Wydawnictwo: LektorKlett
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788380631991
 • Ilość stron: 176
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 9,90 PLN
Nasza cena 8,63 PLN
Oszczędzasz 12%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 9,90 PLN
Nasza cena 8,63 PLN
Oszczędzasz 12%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zeszyt ćwiczeń zapewnia utrwalanie wiadomości za pomocą atrakcyjnych zadań o różnym stopniu trudności. Pozwala to na pracę w klasach o zróżnicowanym poziomie oraz na indywidualizację uczniów. Każdemu tematowi przedstawionemu w podręczniku odpowiada określona liczba ćwiczeń w formie łamigłówek, rebusów, krzyżówek lub rysunków do uzupełnienia. Zadania zapewniają wszechstronny rozwój uczniów oraz ułatwiają im utrwalenie i powtórzenie materiału. Kolorowa szata graficzna zeszytu zachęca dzieci do nauki.

Zróżnicowane pod względem formy i poziomu trudności zadaniapozwalają na dobranie odpowiednich ćwiczeń dla uczniów o różnym poziomie umiejętności.
Kolorowa szata graficzna zachęca do nauki.
Odpowiednio dobrana ilość miejsca na odpowiedzi i rysunki,ułatwia rozwiązywanie zadań.
Do każdego tematu zaproponowano stosowną liczbę zadań odpowiednią do jego trudności i czasu potrzebnego na jego realizację.
Zadania w różnorodnej formie (np. łamigłówek, rebusów, krzyżówek oraz rysunków do uzupełnienia) wspomagają wszechstronny rozwój uczniów.


Szczegóły

Tytuł: Przyroda z klasą 6 Ćwiczenia

Podtytuł: Szkoła podstawowa

Autor: Frąckowiak Ewa, Gęca Ewa, Buniowska Joanna

Wydawnictwo: LektorKlett

Seria: PRZYRODA Z KLASĄ

ISBN: 9788380631991

Kategoria: Podręczniki

Przedmiot: Przyroda

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 176

Format: 16.5x23.5cm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×