Jak to ugryźć? Czyli pies w domu

Książka

Jak to ugryźć?
Czyli pies w domu

  • Wydawnictwo: Hortpress
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788365782441
  • Ilość stron: 72
  • Format: 14.5x21.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 9,99 PLN
Nasza cena 7,43 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 9,99 PLN
Nasza cena 7,43 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Jak to ugryźć? - Łęczycka Magdalena

Szukasz sposobów, jak zmienić zachowanie swojego psa? Stop! Właśnie je znalazłeś! Poradnik "Jak to ugryźć? Czyli pies w domu" powstał z myślą o psach oraz ich opiekunach, którzy mimo wspólnego życia pod jednym dachem nie mogą osiągnąć porozumienia. Proponuje proste rozwiązania typowych problemów z psem w formie krótkich planów treningowych, warsztatów oraz kursów wideo. Nauczy cię rozumieć psa, przewidywać jego zachowania, a złe nawyki zastąpić dobrymi. Z książki dowiesz się, co zrobić, gdy:

1) pies nie umie sam zostawać w domu,

2) szczeka np. na dźwięk domofonu i kroków na klatce,

3) brudzi w domu (niezależnie, ile ma lat),

4) nadmiernie się ekscytuje przy wizycie gości (drapie, skacze, liże w locie),

5) nie umie przebywać z dziećmi, a spodziewasz się dziecka,

6) boi się huków, grzmotów czy sylwestrowych wystrzałów,

7) broni swych zasobów (kanapy, jedzenia czy ukradzionego ci przedmiotu).

Dodatkowo znajdziesz tu treningi na co dzień przydatne w życiu z psem: reagowanie na imię, odsyłanie na legowisko, wracanie na wołanie, komendy: "Nie", "Koniec", "Równaj" czy chodzenie na luźnej smyczy (przydatne zwłaszcza na spacerach z wózkiem zakupowym czy dziecięcym). Odnajdziesz tu też pomysły na treningi posłuszeństwa oraz zabawy na zdobywanie pokarmu, które pomagają zająć psa, gdy nie chcesz, by był w pobliżu. Poradnik ilustrują zdjęcia Ewy Leśniewskiej, fotografa zwierzęcego. Są tu komentarze lekarza weterynarii oraz innych trenerów psów, a także 10 filmów instruktażowych, na których autorka - Magdalena Łęczycka - krok po kroku pokazuje poszczególne plany treningowe i wyjaśnia, jak pracować z psem.

Kto napisał tę książkę? Magda to zootechnik, behawiorysta zwierzęcy, trener psów, instruktor i zawodnik obedience (wicemistrz Polski w sportowym posłuszeństwie z Zuko w 2015). Jest założycielką szkoły Animag oraz Klubu Sportowego "Team Spirit", autorką bloga o sportowym szkoleniu psów Obi Blog, trenerem prowadzącym kursy online dla właścicieli psów. Magda pomaga ludziom zrozumieć ich psy, uczy, jak efektywnie je wychowywać. Codzienność z psem zna bardzo dobrze. Jest opiekunem między innymi Zuko i Weia, które zgodnie żyją ze sobą oraz z całą rodziną Magdy pod jednym dachem, w tym z maleńką córką Magdy - Marceliną. Książka powstawała przez dziewięć miesięcy - jest silnie wizualna i skomponowana z troską o wygodę czytelnika. Nie ma w niej teorii - to zbiór prosto wyjaśnionych rozwiązań, planów treningowych oraz sprytnych pomysłów, dzięki którym twoje życie z psem wreszcie stanie się wygodne.


Szczegóły: Jak to ugryźć? - Łęczycka Magdalena

Tytuł: Jak to ugryźć?
Podtytuł: Czyli pies w domu
Autor: Łęczycka Magdalena
Wydawnictwo: Hortpress
ISBN: 9788365782441
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 72
Format: 14.5x21.0cm
Oprawa: Miękka


Recenzje: Jak to ugryźć? - Łęczycka Magdalena

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Inne pozycje tego autora: Łęczycka Magdalena (1)