Zrób mi jakąś krzywdę

Książka

Zrób mi jakąś krzywdę

  • Wydawnictwo: Świat Książki
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788381390613
  • Ilość stron: 272
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,99 PLN
Nasza cena 21,88 PLN
Oszczędzasz 27%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 29,99 PLN
Nasza cena 21,88 PLN
Oszczędzasz 27%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Zrób mi jakąś krzywdę - Jakub Żulczyk

Debiut literacki autora bestsellerowych powieści: Radio Armageddon, Instytut, Ślepnąc od świateł i Wzgórze Psów oraz współtwórcy popularnego serialu Belfer. Powieść ukazała się po raz pierwszy w 2006 roku.

Zrób mi jakąś krzywdę to obecnie książka kultowa, wciąż czytana, przeżywana i cytowana, a jej nieskrępowany romantyzm i punkrockowy język, po dwunastu latach od premiery, wciąż oczarowują kolejnych czytelników.

Zrób mi jakąś krzywdę to przede wszystkim romans - historia dwudziestopięcioletniego Dawida i piętnastoletniej Kaśki, którzy pewnego letniego dnia wyruszają w szaloną podróż po Polsce. Na swojej drodze spotkają zarówno dresiarzy, jak i bogate emerytki, świadków Jehowy, a także aktorów porno oraz pewnego chorego psychicznie prywatnego detektywa. Podczas tej dziwacznej wyprawy oboje zostaną skonfrontowani z podstawowymi pytaniami o miłość, przyjaźń i dorosłość.

Obecnie trwają prace nad adaptacją filmową powieści.

Jakub Żulczyk (1983 r.) pisarz, felietonista, scenarzysta. Pochodzi z Mazur, studiował w Olsztynie i Krakowie, mieszka i pracuje w Warszawie. Autor powieści: Radio Armageddon, Instytut, Ślepnąc od świateł i Wzgórze Psów oraz współtwórca serialu Belfer. Publikował m.in. w ,,Polityce, ,,Dzienniku i ,,Playboyu.


Szczegóły: Zrób mi jakąś krzywdę - Jakub Żulczyk

Tytuł: Zrób mi jakąś krzywdę
Autor: Jakub Żulczyk
Wydawnictwo: Świat Książki
ISBN: 9788381390613
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 272


Recenzje: Zrób mi jakąś krzywdę - Jakub Żulczyk

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×