Strach. Trump w Białym Domu

Książka

Strach. Trump w Białym Domu

  • Wydawnictwo: W.A.B.
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788328063587
  • Ilość stron: 576
  • Format: 15.0x22.5cm
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Jutro (piątek 2019-08-23)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 46,99 PLN
Nasza cena 25,58 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 46,99 PLN
Nasza cena 25,58 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Strach. Trump w Białym Domu - Woodword Bob

To książka, która doprowadzi do ostatecznego upadku Trumpa.

Wstrząsające, nieznane dotąd fakty z życia Białego Domu. Szokujące doniesienia współpracowników Donalda Trumpa. Intymny portret amerykańskiego prezydenta. Ta książka wywołała popłoch wśród rządzących Ameryką jeszcze przed swoją premierą.

Bob Woodward, legendarny amerykański dziennikarz, którzy doprowadził do ujawnienia afery Watergate i ustąpienia Richarda Nixona z funkcji prezydenta, jeszcze raz zmieni bieg światowej historii.

W swojej najnowszej, bezkompromisowej publikacji Woodward ujawnia nieznane dotąd fakty dotyczące funkcjonowania Białego Domu i polityki Donalda Trumpa. Przedstawia zatrważający proces decyzyjny prezydenta w sprawie polityki krajowej i zagranicznej. Wśród jego rewelacji są między innymi doniesienia o tym, jakoby część doradców prezydenta próbowała blokować jego działania usuwając dokumenty z jego biurka. A wszystko to w obawie przed nieprzemyślanymi decyzjami, które mogłyby być niebezpieczne dla kraju.

Jesteśmy w domu wariatów, mówi jeden z informatorów. W swoich doniesieniach dziennikarz ukazuje codzienność Białego Domu i życie najbliższych współpracowników Trumpa w jeszcze gorszym świetle, niż dotychczas. Niestabilny emocjonalnie, szalony, niekompetentny to jedne z najłagodniejszych epitetów, jakimi obdarzają Trumpa ludzie z jego otoczenia.

Legendarny dziennikarz podczas tworzenia książki czerpał z najbardziej wiarygodnych źródeł z pierwszej ręki. Miał do dyspozycji setki godzin wywiadów z bliskimi współpracownikami Trumpa, notatki ze spotkań, osobiste dzienniki, pliki i tajne dokumenty. Woodward przez 19 miesięcy ukrywał informacje o swojej najnowszej książce przed opinią publiczną. Ujawnił je na miesiąc przed amerykańską premierą, budząc tym samym popłoch na wszystkich szczeblach władzy.

Prezydent Trump zareagował już na publikacje amerykańskiej prasy oraz informacje o książce. Podczas wystąpień publicznych i na Twitterze nazwał ją totalną fikcją oraz całkowicie niewiarygodną próbą zdyskredytowania jego prezydentury. Jaka jest prawda? Już niebawem ujawni nam ją Bob Woodward.

W epoce alternatywnych faktów i żarliwych tweetów, Woodward to złoty standard prawdy. Niszczący i oszałamiający materiał wybuchowy


Szczegóły: Strach. Trump w Białym Domu - Woodword Bob

Tytuł: Strach. Trump w Białym Domu
Autor: Woodword Bob
Wydawnictwo: W.A.B.
ISBN: 9788328063587
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 576
Format: 15.0x22.5cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.592 kg


Recenzje: Strach. Trump w Białym Domu - Woodword Bob

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Strach. Trump w Białym Domu - Woodword BobInne pozycje tego autora: Woodword Bob (1)