Piesek Teksta

Piesek Teksta

  • Producent: Cobi
  • EAN: 0038521511552
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 215,25 PLN
Nasza cena 158,10 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 215,25 PLN
Nasza cena 158,10 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Teksta 360 może chodzić, zatrzymywać się, siedzieć i wykonywać swoją najbardziej niesamowitą sztuczkę ze wszystkich ... kultowego backflipa 360 stopni! Oczy Teksty rozjaśniają się i ma też kołnierzyk! Rozpoznawanie dźwięku: Wags jego ogon i porusza uszami. derz w górę głowy Teksta, by był szczęśliwy.
Teksta jest Twoim najlepszym przyjacielem! z mnóstwem realistycznych dźwięków; jęcząc, skomląc, dysząc, a nawet chrapiąc, Teksta 360 uwielbia być poklepywana i przestać marudzić, kiedy przykuwasz go po głowie. Oczy Teksty rozjaśniają się, kołnierzyk też! patrz jak poruszają się uszy tekstu, a jego ogon macha z boku na bok. Potrafi chodzić, siedzieć, błagać, a nawet zrobić niesamowity zwrot o 360 stopni!


Szczegóły

Nazwa: Piesek Teksta

Producent: Cobi

Kod paskowy: 0038521511552

Oprawa: pudełko

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×