Padre Jarek od św. Szarbela. O cudach, nawróceniach i Domach Modlitwy św. Szarbela

,

Książka

Padre Jarek od św. Szarbela.
O cudach, nawróceniach i Domach Modlitwy św. Szarbela

,

 • Wydawnictwo: Esprit
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788366061071
 • Ilość stron: 224
 • Format: 13.0x20.0cm
 • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-11-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 17,20 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 17,20 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Każdy dzień ks. Jarosława Cieleckiego wypełnia pasja głoszenia Ewangelii. Jego parafią jest samochód, a przewodnikiem - św. Szarbel. Uczył się od prawdziwych mistrzów: był bliskim współpracownikiem słynnego świadka Fatimy, bp. Pawła Hnilicy i przyjacielem o. Gabriele'a Amortha. Dzięki pracy w Watykanie był blisko św. Jana Pawła II i Benedykta XVI, których codzienne przeżywanie wiary wywarło na niego wielki wpływ. W szczerej rozmowie opowiada Tomaszowi P. Terlikowskiemu o dwudziestu pięciu latach kapłańskiego życia, w trakcie których Bóg nieustannie zaskakiwał go pomysłowością. To historie cudów i niezwykłych zdarzeń nierzadko z pogranicza życia i śmierci. To opowieść człowieka, który codziennie pyta: "Jezu, co dzisiaj dla mnie przygotowałeś?".

Szczegóły

Tytuł: Padre Jarek od św. Szarbela.

Podtytuł: O cudach, nawróceniach i Domach Modlitwy św. Szarbela

Autor: Cielecki Jarosław, Terlikowski Tomasz

Wydawnictwo: Esprit

ISBN: 9788366061071

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 224

Format: 13.0x20.0cm

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Cielecki Jarosław, Terlikowski Tomasz (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×