Robin. Biografia Robina Williamsa

Książka

Robin.
Biografia Robina Williamsa

  • Wydawnictwo: Agora
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788326827174
  • Ilość stron: 704
  • Format: 15.5x23.5cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2019-05-20)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,99 PLN
Nasza cena 34,79 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,99 PLN
Nasza cena 34,79 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Robin. - Itzkoff Dave

Reporter New York Times, Dave Itzkoff, stworzył fascynujący portret Robina Williamsa - jednego z najbardziej uwielbianych i jak się okazało, niezrozumianych artystów amerykańskich.

Robin Williams był wyjątkowo utalentowanym aktorem filmowym, teatralnym i dubingowym. Znany i podziwiany za występy zarówno w komediowych stand upach, jak i w bijących rekordy popularności na całym świecie filmach fabularnych. Jego kariera zaczęła się przełomową rolą w serialu Mork & Mindy. Serca widzów na całym świecie skradł występami w takich produkcjach, jak chociażby Stowarzyszenie umarłych poetów, Pani Dubtfire, czy Good Morning Vietnam. Rola w Buntowniku z Wyboru przyniosła mu Oscara. Choć był postrzegany przez kinomanów jako jeden z bardziej radosnych ludzi świata, popełnił samobójstwo.

Dave Itzkoff w rewelacyjnej biografii, pokazuje zarówno komiczny blask Williamsa, jak i skrzętnie zamaskowaną głęboką studnię sprzecznych emocji i zwątpienia. Kreśli pełnokrwisty portret człowieka, który silnie walczył z uzależnieniem i depresją, odkrywając nieznane dotąd fakty z jego życia. Aktor, poza depresją i uzależnieniem alkoholowym, zmagał się także z postępującymi parkinsonem, czy demencją. Ze swoich problemów często robił tematy występów tragikomicznych.

Autor książki czerpiąc z ponad setki oryginalnych wywiadów z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami Williamsa, a także z obszernych badań archiwalnych, stworzył biografię będącą świeżym i oryginalnym spojrzeniem na człowieka, którego twórczość poruszała miliony ludzi na całym świecie.


Szczegóły: Robin. - Itzkoff Dave

Tytuł: Robin.
Podtytuł: Biografia Robina Williamsa
Autor: Itzkoff Dave
Wydawnictwo: Agora
ISBN: 9788326827174
Tłumacz: Studencki Maciej
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 704
Format: 15.5x23.5cm
Oprawa: twarda
Waga: 0.916 kg


Recenzje: Robin. - Itzkoff Dave

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Robin. - Itzkoff DaveInne pozycje tego autora: Itzkoff Dave (1)