Robin. Biografia Robina Williamsa

Książka

Robin.
Biografia Robina Williamsa

  • Wydawnictwo: Agora
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788326827174
  • Ilość stron: 704
  • Format: 15.5x23.5cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 49,99 PLN
Nasza cena 35,13 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,99 PLN
Nasza cena 35,13 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Robin. - Itzkoff Dave

Reporter New York Times, Dave Itzkoff, stworzył fascynujący portret Robina Williamsa - jednego z najbardziej uwielbianych i jak się okazało, niezrozumianych artystów amerykańskich.

Robin Williams był wyjątkowo utalentowanym aktorem filmowym, teatralnym i dubingowym. Znany i podziwiany za występy zarówno w komediowych stand upach, jak i w bijących rekordy popularności na całym świecie filmach fabularnych. Jego kariera zaczęła się przełomową rolą w serialu Mork & Mindy. Serca widzów na całym świecie skradł występami w takich produkcjach, jak chociażby Stowarzyszenie umarłych poetów, Pani Dubtfire, czy Good Morning Vietnam. Rola w Buntowniku z Wyboru przyniosła mu Oscara. Choć był postrzegany przez kinomanów jako jeden z bardziej radosnych ludzi świata, popełnił samobójstwo.

Dave Itzkoff w rewelacyjnej biografii, pokazuje zarówno komiczny blask Williamsa, jak i skrzętnie zamaskowaną głęboką studnię sprzecznych emocji i zwątpienia. Kreśli pełnokrwisty portret człowieka, który silnie walczył z uzależnieniem i depresją, odkrywając nieznane dotąd fakty z jego życia. Aktor, poza depresją i uzależnieniem alkoholowym, zmagał się także z postępującymi parkinsonem, czy demencją. Ze swoich problemów często robił tematy występów tragikomicznych.

Autor książki czerpiąc z ponad setki oryginalnych wywiadów z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami Williamsa, a także z obszernych badań archiwalnych, stworzył biografię będącą świeżym i oryginalnym spojrzeniem na człowieka, którego twórczość poruszała miliony ludzi na całym świecie.


Szczegóły: Robin. - Itzkoff Dave

Tytuł: Robin.
Podtytuł: Biografia Robina Williamsa
Autor: Itzkoff Dave
Wydawnictwo: Agora
ISBN: 9788326827174
Tłumacz: Studencki Maciej
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 704
Format: 15.5x23.5cm
Oprawa: twarda
Waga: 0.916 kg


Recenzje: Robin. - Itzkoff Dave

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Robin. - Itzkoff DaveInne pozycje tego autora: Itzkoff Dave (1)