Co ma kura z jaszczura? Wielka księga ewolucji

, ,

Książka

Co ma kura z jaszczura? Wielka księga ewolucji

, ,

 • Wydawnictwo: Adamada
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788381180153
 • Ilość stron: 40
 • Format: 21.8x30.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 26,29 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 26,29 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka pod patronatem czytam.pl!

Pocieszne wombaty były wielkie jak nosorożce, hipopotamy i wieloryby mają tego samego pradziadka, a rekiny prawie wcale nie różnią się od swoich przodków żyjących miliony lat temu. Tak, tak, to wszystko prawda (choć może trudno w to uwierzyć). Jakie jeszcze sekrety skrywa historia ewolucji?

Niczym stworzenia rodem z książek fantasy, niektóre zwierzęta z przeszłości moga nam się wydawać przerażające, piękne lub odrobinę dziwaczne. Chociaż dziś już nie istnieją, wiemy wiele o ich życiu czy wyglądzie dzięki rekonstrukcjom przeprowadzonym przez paleontologów na podstawie ich skamieniałych szczątków.

W książce miedzy innymi: pochodzenie ptaków, bezgrzebieniowce (nieloty), ewolucja konia, szablozębne koty, trąbowce i olbrzymie ważki.

Ilustracje: Roman Garcia Mora
Szczegóły

Tytuł: Co ma kura z jaszczura? Wielka księga ewolucji

Autor: Banfi Cristina M., Peraboni Cristina, Schiavo Rita Mabel

Wydawnictwo: Adamada

ISBN: 9788381180153

Tytuł oryginału: Questo pollo ? un T-rex!

Język oryginału: włoski

Tłumacz: Liszka-Drążkiewicz Agnieszka

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 40

Format: 21.8x30.5cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Banfi Cristina M., Peraboni Cristina, Schiavo Rita Mabel (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×