Filmowe Menu Przewodnik kulinarny dla miłośników kina

Książka

Filmowe Menu
Przewodnik kulinarny dla miłośników kina

 • Wydawnictwo: Laurum
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788380875425
 • Ilość stron: 128
 • Format: 20.0x20.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 54,90 PLN
Nasza cena 31,95 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 54,90 PLN
Nasza cena 31,95 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

OGLĄDAJ. DELEKTUJ SIĘ. Pamiętacie orgazmiczną kanapkę z filmu Kiedy Hary poznał Sally?? A gigantyczne timpano z Wielkiego otwarcia, słodkości z Czekolady czy boeuf bourguignon z Julie i Julia? Wiele z naszych ulubionych filmów pozostawia wspomnienie kultowych scen kulinarnych. Prezentowana kolekcja ponad czterdziestu przepisów to subiektywny wybór najwspanialszych ról filmowych, jakie zagrało jedzenie. *** Andrew Rea, twórca niezwykle popularnego kanału na YouTube Binging wih Babish, podjął się trudnego zadania wyselekcjonowania i opracowania filmowych receptur, dzięki czemu powstał ten filmowo-kulinarny przewodnik. Niech was zainspiruje do przygotowania niezwykłych dań, nie tylko pysznych, ale czasami porywających niż filmowa fikcja.

Szczegóły

Tytuł: Filmowe Menu

Podtytuł: Przewodnik kulinarny dla miłośników kina

Autor: Rea Andrew

Wydawnictwo: Laurum

ISBN: 9788380875425

Tytuł oryginału: Eat What You Watch A Cookbook for Movie Lovers

Tłumacz: Biegańska Katarzyna

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 128

Format: 20.0x20.5cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Rea Andrew (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×