Nevermoor Tom 1 Przypadki Morrigan Crow

,

Książka

Nevermoor Tom 1 Przypadki Morrigan Crow

,

 • Wydawnictwo: Media Rodzina
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788380085275
 • Ilość stron: 432
 • Format: 13.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-11-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,01 PLN
Nasza cena 26,60 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,01 PLN
Nasza cena 26,60 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

"Nevermoor" roztacza przed nami świat niesamowity, zupełnie nowy, magiczny i szalony. Tu tryumfuje wyobraźnia, smaku dodaje wyśmienity czarny humor, a sama Morrigan Crow to godna rywalka dla Harry-ego Pottera! Dawno, dawno temu w zwyczajnym, nudnym świecie żyła sobie pechowa dziewczynka. Urodziła się w pechowy dzień, pod pechową gwiazdą i jedyne, co potrafiła, to przynosić innym pecha. Zdechł ci chomik? To wina Morrigan. Wichura wyrwała twoje ulubione drzewo? To na pewno przez Morrigan. Ale spokojnie, pechowe dzieci nigdy nie żyją długo. Wszystkie umierają w swoje jedenaste urodziny. Morrigan nie do końca wierzy w te wszystkie brednie, a jednak z niepokojem odlicza dni do urodzin. Szczególnie, że najbliżsi zamiast przygotowywać przyjęcie na jej cześć, powoli szykują się na pogrzeb. Tymczasem w TEN dzień rzeczywiście w domu Morrigan zjawia się niecodzienny gość. Ale to nie śmierć we własnej osobie, a całkiem żywy, rudy dżentelmen z propozycją nie do odrzucenia. Jupiter wyrywa dziewczynkę z jej pechowego świata i w pojeździe przypominającym olbrzymiego mechanicznego pająka zabiera ją do całkiem innego wymiaru, gdzie wszystko jest bajecznie niesamowite. Nowy opiekun chce wprowadzić Morrigan do najbardziej poważanej społeczności w Nevermoor, ale najpierw dziewczyna musi zdać cztery szalenie niebezpieczne testy i wykazać się niezwykłym talentem, który rzuci komisję na kolana. Tylko czy Morrigan potrafi cokolwiek, poza przynoszeniem pecha?

Szczegóły

Tytuł: Nevermoor Tom 1 Przypadki Morrigan Crow

Autor: Townsend Jessica, Budkiewicz Piotr

Wydawnictwo: Media Rodzina

ISBN: 9788380085275

Tytuł oryginału: Nevermoor. The Trials of Morrigan Crow

Tłumacz: Hesko-Kołodzińska Małgorzata

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 432

Format: 13.5x20.5cm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Townsend Jessica, Budkiewicz Piotr (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×