Nevermoor Tom 1 Przypadki Morrigan Crow

,

Książka

Nevermoor Tom 1 Przypadki Morrigan Crow

,

  • Wydawnictwo: Media Rodzina
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788380085275
  • Ilość stron: 432
  • Format: 13.5x20.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Pojutrze (wtorek 2019-04-23)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,01 PLN
Nasza cena 26,60 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,01 PLN
Nasza cena 26,60 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Nevermoor Tom 1 Przypadki Morrigan Crow - Townsend Jessica, Budkiewicz Piotr

"Nevermoor" roztacza przed nami świat niesamowity, zupełnie nowy, magiczny i szalony. Tu tryumfuje wyobraźnia, smaku dodaje wyśmienity czarny humor, a sama Morrigan Crow to godna rywalka dla Harry-ego Pottera! Dawno, dawno temu w zwyczajnym, nudnym świecie żyła sobie pechowa dziewczynka. Urodziła się w pechowy dzień, pod pechową gwiazdą i jedyne, co potrafiła, to przynosić innym pecha. Zdechł ci chomik? To wina Morrigan. Wichura wyrwała twoje ulubione drzewo? To na pewno przez Morrigan. Ale spokojnie, pechowe dzieci nigdy nie żyją długo. Wszystkie umierają w swoje jedenaste urodziny. Morrigan nie do końca wierzy w te wszystkie brednie, a jednak z niepokojem odlicza dni do urodzin. Szczególnie, że najbliżsi zamiast przygotowywać przyjęcie na jej cześć, powoli szykują się na pogrzeb. Tymczasem w TEN dzień rzeczywiście w domu Morrigan zjawia się niecodzienny gość. Ale to nie śmierć we własnej osobie, a całkiem żywy, rudy dżentelmen z propozycją nie do odrzucenia. Jupiter wyrywa dziewczynkę z jej pechowego świata i w pojeździe przypominającym olbrzymiego mechanicznego pająka zabiera ją do całkiem innego wymiaru, gdzie wszystko jest bajecznie niesamowite. Nowy opiekun chce wprowadzić Morrigan do najbardziej poważanej społeczności w Nevermoor, ale najpierw dziewczyna musi zdać cztery szalenie niebezpieczne testy i wykazać się niezwykłym talentem, który rzuci komisję na kolana. Tylko czy Morrigan potrafi cokolwiek, poza przynoszeniem pecha?


Szczegóły: Nevermoor Tom 1 Przypadki Morrigan Crow - Townsend Jessica, Budkiewicz Piotr

Tytuł: Nevermoor Tom 1 Przypadki Morrigan Crow
Autor: Townsend Jessica, Budkiewicz Piotr
Wydawnictwo: Media Rodzina
ISBN: 9788380085275
Tytuł oryginału: Nevermoor. The Trials of Morrigan Crow
Tłumacz: Hesko-Kołodzińska Małgorzata
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 432
Format: 13.5x20.5cm
Oprawa: Miękka


Recenzje: Nevermoor Tom 1 Przypadki Morrigan Crow - Townsend Jessica, Budkiewicz Piotr

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Nevermoor Tom 1 Przypadki Morrigan Crow - Townsend Jessica, Budkiewicz PiotrInne pozycje tego autora: Townsend Jessica, Budkiewicz Piotr (1)