Celestynka. Gwiazda na nocnym niebie

Nowość

Celestynka. Gwiazda na nocnym niebie

  • Wydawnictwo: Tekturka
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788395110504
  • Ilość stron: 28
Wysyłka:
do 3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 44,99 PLN
Nasza cena 28,60 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 44,99 PLN
Nasza cena 28,60 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Słynna Dziewczynka z zapałkami Andersena opowiedziana z perspektywy zapałki.

Celestynka to jedna z wielu zapałek mieszkających w cichym i przytulnym pudełeczku. Różni się jednak znacznie od swoich koleżanek. Celestynka marzy o wielkiej zapałkowej karierze. Wyobraża sobie siebie jako gwiazdę filmową. Chciałaby rozświetlić przepiękną choinkę lub wskazać drogę zbłąkanemu rozbitkowi. Nagle pudełko otwiera się i Celestynka trafia w ręce małej, zziębniętej dziewczynki. Czy zapałka zdobędzie wymarzoną sławę?

Książka ilustrowana przez popularną francuską ilustratorkę Marie Desbons. Posiada nietypową formę (książka + pudełko), zaprojektowaną na wzór pudełka zapałek.


Szczegóły

Tytuł: Celestynka. Gwiazda na nocnym niebie

Autor: Galle Callac

Wydawnictwo: Tekturka

ISBN: 9788395110504

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 28

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Galle Callac (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×