Sztuka porządkowania życia po szwedzku. Jak sprawić, żeby najbliżsi zachowali po nas wyłącznie dobre wspomnienia

Książka

Sztuka porządkowania życia po szwedzku.
Jak sprawić, żeby najbliżsi zachowali po nas wyłącznie dobre wspomnienia

 • Wydawnictwo: Buchmann
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788328060425
 • Ilość stron: 128
 • Format: 13.5x18.5cm
 • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-11-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 25,44 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 25,44 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Döstädning po szwedzku oznacza porządkowanie przed śmiercią, wyrzucanie wszystkich niepotrzebnych rzeczy, kiedy czujemy, że zbliża się czas odejścia. To, że któregoś dnia umrzemy, jest pewne. Jednak to, co zrobimy ze zgromadzonym dobytkiem, jest naszą decyzją. Każdy z nas zmierzy się z tym problemem. Im prędzej, tym lepiej – dzięki temu zaoszczędzimy wysiłku naszym bliskim.

    Margareta Magnusson z typowo skandynawskim, ciepłym poczuciem humoru zachęca do pokochania minimalizmu i pozostawienia po sobie tylko tego, co inni będą chcieli oglądać. Jej radykalna, a przy tym pełna uroku metoda pozwala zmienić podejście do otaczającej przestrzeni i zbieranych przez lata przedmiotów, a przy tym ułatwia rozmowę w rodzinnym kręgu na ten najtrudniejszy temat.

    Margareta Magnusson jest, jak sama pisze, w wieku między osiemdziesiąt a sto lat. Urodziła się w Szwecji, a mieszkała w różnych zakątkach świata. Ukończyła Beckmans College of Design, a jej prace artystyczne były prezentowane w galeriach od Hongkongu po Singapur. Ma pięcioro dzieci, mieszka w Sztokholmie otoczona przedmiotami, które lubi.

    Sztuka porządkowania życia po szwedzku to światowy bestseller, który zaskakuje przenikliwością i uroczym stylem.

    „The New York Times”

    Po latach panowania Marie Kondo przyszedł czas na Margaretę Magnusson – orędowniczkę powolnego porządkowania. Zamiast praktykować popularną zasadę Kondo „wszystko albo nic”, która ma pomóc rozprawić się z bałaganem szybko i skutecznie, Magnusson namawia do sprzątania krok po kroku. W końcu mamy całe życie, żeby się uporządkować.

    „Vogue”

    Mała objętość, a tyle mądrości… wyłożonej wprost i bez sentymentów, za to z poczuciem humoru.

    „The Washington Post”


Szczegóły

Tytuł: Sztuka porządkowania życia po szwedzku.

Podtytuł: Jak sprawić, żeby najbliżsi zachowali po nas wyłącznie dobre wspomnienia

Autor: Magnusson Margareta

Wydawnictwo: Buchmann

ISBN: 9788328060425

Tłumacz: Malinowski Jerzy

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 128

Format: 13.5x18.5cm

Oprawa: twarda

Waga: 0.252 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Magnusson Margareta (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×