Daleko-Blisko

Promocja

Daleko-Blisko

  • Wydawnictwo: Novae Res
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788381470940
  • Ilość stron: 322
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Promocja:

Wyprzedaż

Cena 33,00 PLN
Nasza cena 17,30 PLN
Oszczędzasz 47%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 33,00 PLN
Nasza cena 17,30 PLN
Oszczędzasz 47%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Daleko-Blisko

"Marzenia się spełniają... Ale czasem w przewrotny sposób.

Pechowa studentka pedagogiki pragnąca się wreszcie usamodzielnić. Samotna wdowa w podeszłym wieku gotowa do opuszczenia męczącego ją świata. Kasjerka, która próbuje pogodzić pracę z wychowywaniem córki. Zapalony kucharz-amator marzący o życiowej stabilizacji. Wiecznie zabiegana matka trójki dzieci, poszukująca chwili spokoju. Tej piątce osób o zupełnie różnych ambicjach i celach los rzuca pod nogi przeszkody, które wydają się nie do pokonania.
Jak daleko ? lub jak blisko ? będą spełnienia własnych marzeń, kiedy ich drogi niespodziewanie się przetną? Czy uda im się odnaleźć w nowych dla siebie sytuacjach? Czy wykorzystają szansę, by spojrzeć na własne życie z uzdrawiającego dystansu?

Barbara Garczyńska - Szczęśliwa żona autora Przemysława Garczyńskiego, matka-Polka trójki dzieci. Z zawodu pedagog, ale obecnie przebywa na macierzyńskim, pisząca w tak zwanym ?międzyczasie?. Minimalistka. Kocha gotować, piec i biegać. Nałogowa czytelniczka. Prowadzi blog RodzinkaWartaPoznania.pl. Z mężem współtworzy serwis 3telnik.pl. Ślązaczka mieszkająca w Poznaniu. "


Szczegóły: Daleko-Blisko

Tytuł: Daleko-Blisko
Wydawnictwo: Novae Res
ISBN: 9788381470940
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 322
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Redakcja: Garczyńska Barbara


Recenzje: Daleko-Blisko

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×