Książka
 • Wydawnictwo: Zielona Sowa
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788380739888
 • Ilość stron: 96
 • Format: 21.5x25.0cm
 • Oprawa: Blister
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-11-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 19,99 PLN
Nasza cena 12,36 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,99 PLN
Nasza cena 12,36 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książki dla prawdziwych małych artystów! Kolorowanie, łączenie kropek, pokonywanie labiryntów, ćwiczenie spostrzegawczości!
Wystarczy postępować zgodnie z poleceniem, a w kilka chwil dziecko stworzy przepiękne zimowe obrazki! Rysowanie i kolorowanie ćwiczy rękę dziecka oraz przygotowuje je do nauki pisania. Wyszukiwanie szczegółów ćwiczy oko. Wesołe ilustracje zagwarantują świetną zabawę nie tylko dzieciom ? na pewno zachęcą do sięgnięcia po kredki również niejednego dorosłego.


Szczegóły

Tytuł: Zimowe zabawy

Autor: Wojtkowiak-Skóra Patrycja

Wydawnictwo: Zielona Sowa

ISBN: 9788380739888

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 96

Format: 21.5x25.0cm

Oprawa: Blister

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×