Tajemnica nocnego pociągu

Promocja

Tajemnica nocnego pociągu

 • Wydawnictwo: Zielona Sowa
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788380739635
 • Ilość stron: 304
 • Format: 12.8x19.8cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-11-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Promocja:

Nowości bestsellery dla dzieci

Cena 29,90 PLN
Nasza cena 16,80 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 16,80 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jedna mała dziewczynka ? jedna WIELKA przygoda!
Kiedy Max zostaje wysłana do Istambułu do swojej nudnej ciotki Elodie, nie spodziewa się, że przemierzając Europę pociągiem, zostanie wciągnięta w przyprawiającą o dreszcze przygodę. Gdy tajemniczy diament znika, Max musi odnaleźć się w świecie przemytników, złodziei i tajniaków. Czy odkryje, kto tak naprawdę ukradł diament, zanim pociąg dotrze do Istambułu? Być może odpowiedź na to pytanie kryje się bliżej, niż jej się wydaje?


Szczegóły

Tytuł: Tajemnica nocnego pociągu

Autor: Bishop Sylvia

Wydawnictwo: Zielona Sowa

ISBN: 9788380739635

Tytuł oryginału: The Secret of the Night Train

Tłumacz: Górecka Barbara

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 304

Format: 12.8x19.8cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×