Kalendarz adwentowy "Warsztat Spy Team" (9263)

Zabawka

Kalendarz adwentowy "Warsztat Spy Team" (9263)

Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-12-17)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu

Uwaga!

Do zamówień złożonych do 24.12.2018 za każde wydane 100 zł na zabawki Playmobil - losowo wybrana figurka Playmobil GRATIS.


Cena 84,99 PLN
Nasza cena 75,92 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 84,99 PLN
Nasza cena 75,92 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Figurki i akcesoria tematyczne w formie kalendarza adwentowego.

Zestaw zawiera 117 elementów.


Playmobil to istniejąca od 1974 roku marka zabawek inspirujących dzieci do opowiadania historii oraz odgrywania ról. Dzięki różnorodności zestawów tematycznych zarówno chłopcy, jak i dziewczynki mają możliwość indywidualnego kreowania charakteru i scenariusza zabawy, co pozytywie wpływa na ich rozwój społeczny, emocjonalny i poznawczy.

Figurki Playmobil są przyjazne, łatwe w obsłudze i idealnie dostosowane dla małych rączek. Ponadto ścisła kontrola produkcji zabawek Playmobil zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów.


Szczegóły

Nazwa: Kalendarz adwentowy "Warsztat Spy Team" (9263)

Producent: Playmobil

Kod paskowy: 4008789092632

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zobacz także:

Produkt Cena W koszyku

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×