Zwierzęta Polski. Szczegółowe opisy 300 gatunków

,

Książka

Zwierzęta Polski.
Szczegółowe opisy 300 gatunków

,

 • Wydawnictwo: SBM
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788380597563
 • Ilość stron: 448
 • Format: 25.0x31.0cm
 • Oprawa: Twarda z obwolutą
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 129,01 PLN
Nasza cena 71,99 PLN
Oszczędzasz 44%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 129,01 PLN
Nasza cena 71,99 PLN
Oszczędzasz 44%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zwierzęta Polski to obszerne kompendium wiedzy o ssakach, płazach, gadach, ptakach, rybach i bezkręgowcach występujących w różnych ekosystemach. Czytelnik znajdzie tu wyczerpujące informacje na temat wyglądu, siedliska, pokarmu, trybu życia, rozrodu i występowania około 300 gatunków zwierząt. Przy każdym opisie umieszczono tabelę systematyzującą gatunki, a także ciekawostki o życiu zwierząt. Dzięki licznym zdjęciom czytelnik bez trudu odnajdzie opisane zwierzęta podczas wędrówek po lasach, łąkach czy górach.

Szczegóły

Tytuł: Zwierzęta Polski.

Podtytuł: Szczegółowe opisy 300 gatunków

Autor: Kapusta Joanna, Kapusta Piotr

Wydawnictwo: SBM

ISBN: 9788380597563

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 448

Format: 25.0x31.0cm

Oprawa: Twarda z obwolutą

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×