Atlas zapachów Przegląd roślin aromatycznych i olejków eterycznych

Książka

Atlas zapachów
Przegląd roślin aromatycznych i olejków eterycznych

 • Wydawnictwo: SBM
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788380596788
 • Ilość stron: 192
 • Format: 17.0x25.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,96 PLN
Nasza cena 16,71 PLN
Oszczędzasz 44%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,96 PLN
Nasza cena 16,71 PLN
Oszczędzasz 44%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Często nie uświadamiamy sobie, jak wielką rolę w naszym życiu odgrywają zapachy. Mają moc, by uleczyć z choroby, zrelaksować, wspomóc koncentrację, uspokoić tętno. Atlas zapachów wprowadzi Czytelnika w świat aromaterapii. Autorka, Ewelina Jabrucka-Pióro z Katedry Roślin Warzywnych i Leczniczych SGGW oraz Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego, przedstawia zasady stosowania olejków eterycznych, a także opisuje 35 gatunków roślin aromaterapeutycznych i olejków z nich pozyskiwanych.

Szczegóły

Tytuł: Atlas zapachów

Podtytuł: Przegląd roślin aromatycznych i olejków eterycznych

Autor: Pióro-Jabrucka Ewelina

Wydawnictwo: SBM

ISBN: 9788380596788

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 192

Format: 17.0x25.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.775 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Pióro-Jabrucka Ewelina (2)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×