Sędziowie mówią Zamach PiS na wymiar sprawiedliwości

Książka

Sędziowie mówią
Zamach PiS na wymiar sprawiedliwości

 • Wydawnictwo: Czerwone i Czarne
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788377003305
 • Ilość stron: 624
 • Format: 14.0x22.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 29,35 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 29,35 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wbrew temu, co mówi PIS, wojna z sędziami nie służy zwykłym ludziom. Wielotysięczne demonstracje w obronie niezawisłości sądów pokazują, że obywatele nie ufają zapewnieniom partii rządzącej, że sądy po ?dobrej zmianie? będą sądzić sprawiedliwiej. Podporządkowanie sądów i sędziów PIS powoduje utratę wiarygodności polskiego wymiary sprawiedliwości. O co więc tak naprawdę chodzi PIS w tej wojnie? Autorka wnikliwie opisuje kolejne etapy ?reformy? i jej skutki. Rozmawia z wieloma sędziami. Wszyscy podkreślają: prawo podporządkowane politycznym nakazom to zamach na jeden z fundamentów demokratycznego państwa.

Szczegóły

Tytuł: Sędziowie mówią

Podtytuł: Zamach PiS na wymiar sprawiedliwości

Autor: Siedlecka Ewa

Wydawnictwo: Czerwone i Czarne

ISBN: 9788377003305

Języki: polski

Rok wydania: 2018

Ilość stron: 624

Format: 14.0x22.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.57 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×