Berlin Miasto światła

Książka

Berlin Miasto światła

  • Wydawnictwo: Kultura gniewu
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788366128026
  • Ilość stron: 162
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 64,90 PLN
Nasza cena 43,16 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 64,90 PLN
Nasza cena 43,16 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Berlin Miasto światła - Lutes Jason

Fascynujące zakończenie powstającej blisko dwadzieścia lat trylogii, śledzącej losy mieszkańców Berlina w czasach, gdy naziści zdobywali władzę.

Trzeci i ostatni akt historycznego komiksu o Republice Weimarskiej zaczyna się od przybycia Hitlera do Berlina. Narodowi Socjaliści już kontrolują parlament, a społeczeństwo jest coraz bardziej podzielone. Jason Lutes za pomocą powiązanych historii niewielkiej grupy niemieckich obywateli koncentruje się na tym, by pokazać jak rosnący w siłę faszyzm może łatwo zastąpić demokrację. Syci bogacze, naiwna burżuazja i walczące o przetrwanie niższe klasy ? wszyscy mają nadzieję, że ich życie zorganizuje i nada mu sens, któraś z walczących politycznych frakcji. Ale pośród ciągle podsycanych konfliktów i pogłębiających się różnic nie ma miejsca na spokojny dialog. Jest za to miejsce na ekstremizm.

Przerażająco aktualny i mistrzowsko opowiedziany ?Berlin? jest uznawany za jedno z najwybitniejszych osiągnięć komiksowego medium.


Szczegóły: Berlin Miasto światła - Lutes Jason

Tytuł: Berlin Miasto światła
Autor: Lutes Jason
Wydawnictwo: Kultura gniewu
ISBN: 9788366128026
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 162
Oprawa: Miękka


Recenzje: Berlin Miasto światła - Lutes Jason

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×