Koń Quarter + Dziewczynka

Koń Quarter + Dziewczynka

  • Producent: SCHLEICH
  • EAN: 4055744021398
  • Oprawa: folia
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 89,08 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 89,08 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 0
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Hannah jest zapalonym zachodnim jeźdźcem. Kiedy po raz pierwszy spotkała pięcioletniego wałacha Cayenne, gdy miażdżyła stajnię, był bardzo przestraszony. Hannah zaśpiewała coś w swoim cichym głosie. Nie trwało długo, zanim Cayenne się uspokoił. Od tego czasu oboje są nierozłącznymi przyjaciółmi. Zawartość: 1 dziewczynka 1 wałach 1 siodło 1 uzdę 1 lejce Szczegóły produktu: W pełni mobilna postać dziewczyny może jeździć, siedzieć, stać i chwytać! Zdejmowane siodło i uzdę! Wszystkie figurki Schleicha są modelowane naturalistycznie, z miłością ręcznie malowane i najwyższej jakości.


Szczegóły

Nazwa: Koń Quarter + Dziewczynka

Producent: SCHLEICH

Kod paskowy: 4055744021398

Oprawa: folia

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×