Kotostrofa REBEL

Kotostrofa REBEL

  • Producent: Rebel
  • EAN: 5902650611016
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 44,94 PLN
Nasza cena 35,51 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 44,94 PLN
Nasza cena 35,51 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Kotostrofa REBEL

Kotostrofa to prawdziwa gratka dla kociarzy, ale nie tylko - zabawne ilustracje, którymi jest opatrzona kruszą nawet najtwardsze serca!
Jest to dynamiczna karcianka dla 3-5 graczy w wieku od 7 lat, w której naszym zadaniem będzie jak najszybsze pozbycie się kart z ręki.
Nie jest to jednak takie proste - karty możemy odrzucać wyłącznie parami: według koloru lub cyfry.
Jeśli zdecydujemy się na pierwszą opcję, nie dzieje się nic szczególnego, jednak przy drugiej zaczyna się kombinowanie - w zależności od widniejących na kartach cyfr i naszej decyzji, aktywuje się inny efekt specjalny, który przynosi nam dodatkowe profity - najczęściej związane z szybszym pozbywaniem się kart, jednak czasem pozwalające również utrudnić grę innym.
W podstawowej mechanice, a także dzięki obecności tajemniczego kota - Kotrusia, który nie ma w talii swojej pary - gra przypomina znaną z dzieciństwa karciankę Piotruś.
Nie jest to jednak dokładnie to samo.
Kotostrofa, dzięki wprowadzeniu efektów specjalnych dla odrzucanych par (a w przypadku niektórych są to dwa efekty, z których możemy wybierać), zawiera element planowania i pozwala graczowi na posiadanie pewnej kontroli nad własną sytuacją.
Jednocześnie absolutnie nie odbiera to grze uroku i nie zmniejsza przyjemności płynącej z rozgrywki!


Szczegóły: Kotostrofa REBEL

Nazwa: Kotostrofa REBEL
Producent: Rebel
Kod paskowy: 5902650611016


Recenzje: Kotostrofa REBEL

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×