Tablet do rysowania CreoTab biały (55523) od 3 lat

Zabawka

Tablet do rysowania CreoTab biały (55523)
od 3 lat

 • Producent: TOOTTI
 • EAN: 5902581655523
 • Format:

  146 x 224 x 7,31 mm

Wysyłka:
2-3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 74,05 PLN
Nasza cena 73,31 PLN
Oszczędzasz 0%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 74,05 PLN
Nasza cena 73,31 PLN
Oszczędzasz 0%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Tablet do rysowania - Tootti CreoTab - biały

 • Przekątna 8,5
 • Przycisk blokady ekranu
 • Idealne narzędzie do nauki rysowania i pisania, szkicowania, zostawiania notatek oraz ogłoszeń dla domowników
 • Bateria pozwalająca na 6 miesięcy użytkowania przy 250 zamazywaniach dziennie
 • Materiał wytrzymały na upadki i wyginanie
 • Szablon do nauki pisania, dwustronny rysik i bateria w zestawie
 • Używając CreoTab zamiast papieru ratujesz 3 drzewa w ciągu roku

Rysowanie to jedna z ulubionych zabaw dzieci na całym świecie. Nie ma w tym nic dziwnego czynność ta rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, pozwala odkryć plastyczne talenty i przede wszystkim dostarcza wspaniałej rozrywki.

My również kochamy rysować, dlatego stworzyliśmy CreoTab lekki, wygodny tablet graficzny, który pozwala na kreowanie niezliczonych ilustracji czy notatek w bardzo prosty i ekologiczny sposób, bez wykorzystywania papieru i ryzyka ubrudzenia się tuszem.

Rysuj. Pisz. Kreuj.

Dzięki przełącznikowi blokady rysunek można łatwo zapisać, co uniemożliwi jego usunięcie lub za pomocą głównego przycisku wymazać i zająć się nowym projektem.

CreoTab doskonale nada się zarówno do szybkich szkiców, jak i bardziej skomplikowanych kształtów. Dołączany rysik zawiera dwie końcówki o różnej grubości, dzięki czemu użytkownik nie jest ograniczony do jednego stylu.

Tablet to również wspaniałe narzędzie do nauki pisania czytelny ekran i funkcja błyskawicznego zmazywania sprawiają, że trudno o wygodniejsze urządzenie pozwalające na ćwiczenie kaligrafii.

CreoTab doskonale nadaje się także do zostawiania notatek domownikom. Przekątna 8,5 cala zapewnia optymalny stosunek wygody do mobilności.

Najlepszy pomysł na prezent


Dzięki wysokiej jakości wykonania, niesamowitej funkcjonalności oraz nowoczesnemu wyglądowi CreoTab będzie idealnym prezentem dla małych, jak i większych użytkowników.


od 3 lat

Szczegóły

Nazwa: Tablet do rysowania CreoTab biały (55523) od 3 lat

Producent: TOOTTI

Kod paskowy: 5902581655523

Format:

146 x 224 x 7,31 mm

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×