Jack Reacher: Poszukiwany pocket

Jack Reacher: Poszukiwany pocket

  • Producent: Albatros
  • Rok produkcji: 2017
  • ISBN: 9788381252638
  • Ilość stron: 480
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 14,99 PLN
Nasza cena 11,59 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 14,99 PLN
Nasza cena 11,59 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Jack Reacher: Poszukiwany pocket - Lee Child

Jedenasta powieść z Jackiem Reacherem. Zdobywca tytułu Thrillera i Kryminału Roku 2012 w Wielkiej Brytanii
Zimową nocą w nieczynnej pompowni w Nebrasce dochodzi do brutalnego morderstwa: niezidentyfikowany mężczyzna ginie od ciosów nożem. Zabójstwo wygląda na robotę zawodowców. Policja szybko rozsyła komunikat o dwóch podejrzanych, mężczyznach w czarnych garniturach, których widziano na miejscu zbrodni. Szeryf Victor Goodman oraz przysłana z lokalnego biura FBI agentka Julia Sorenson rozpoczynają śledztwo.
W tym samym czasie podróżujący autostopem do Wirginii Jack Reacher stoi na węźle autostrady w pobliżu Omaha, czekając na okazję. Ze złamanym, zakrwawionym nosem nie budzi zaufania przejeżdżających kierowców, potrzebuje aż 93 minut, by zabrać się chevroletem, którym jadą trzy identycznie ubrane osoby: dwaj mężczyźni i kobieta. Karen Delfuenso wygląda na przestraszoną i praktycznie całą drogę milczy, natomiast jej bardziej rozmowni towarzysze, King i McQueen, najwyraźniej nie są ludźmi, za których się podają. Jack zastanawia się, jaka ma być jego rola. Czy chodzi o to, by łatwiej przedostać się przez policyjne blokady? Kim jest Delfuenso - współpracowniczką obu mężczyzn czy może ich zakładniczką?
Wkrótce Reacher i agentka Sorenson przekonają się, że pozory mylą. W tej sprawie - którą, oprócz FBI, interesują się także CIA i Departament Stanu - nikt, ani nic, nie jest tym, czym się z początku wydaje. Gra toczy się o coś znacznie poważniejszego niż zwykłe morderstwo... zdemaskowanie niebezpiecznego wroga ukrytego w samym sercu Ameryki.


Szczegóły: Jack Reacher: Poszukiwany pocket - Lee Child

Tytuł: Jack Reacher: Poszukiwany pocket
Autor: Lee Child
Producent: Albatros
ISBN: 9788381252638
Rok produkcji: 2017
Ilość stron: 480


Recenzje: Jack Reacher: Poszukiwany pocket - Lee Child

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×