Gra Tripolo

Gra

Gra Tripolo

  • Producent: TM Toys
  • EAN: 8595557508182
  • Format: 13 x 13 x 7,5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-11-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 47,83 PLN
Nasza cena 36,09 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 47,83 PLN
Nasza cena 36,09 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kółko i krzyżyk - to właśnie Tripolo. Ułóż planszę z 9 kart. Rozdaj pozostałe karty. Wyszukaj dwie karty w linii z takimi samymi symbolami: kolorami, literami lub obrazkami; dołóż ze swoich kart, tak aby były trzy w linii. Utwórz Triplo, układaj pozostałe karty i wygraj grę. Kto pierwszy pozbędzie się wszystkich kart?

Zawartość:

- 64 karty z obrazkami.

Liczba graczy: 2-4

Czas rozgrywki: 8-10 min

Wiek: 6+


Szczegóły

Nazwa: Gra Tripolo

Producent: TM Toys

Kod paskowy: 8595557508182

Języki: polski

Format: 13 x 13 x 7,5 cm

Oprawa: pudełko

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×