Karuzela (Audiobook) (Audiobook)

AUDIOBOOK

Karuzela (Audiobook) (Audiobook)

  • Wydawnictwo: Akurat
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788328711068
  • Format: 14.0x12.5cm
  • Oprawa: Digipack
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 37,00 PLN
Nasza cena 23,81 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 37,00 PLN
Nasza cena 23,81 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Karuzela (Audiobook) (Audiobook) - Świst Paulina

Wielka kasa budzi wielkie namiętności. I wielkie pożądanie. Czasem otumania i ogłupia. Zupełnie jak seks, albo jeszcze bardziej.

Dwoje młodych adwokatów, Piotr i Olka, przyjaźni się od studiów. Są uwikłani w kompletnie nieudane małżeństwa: mąż Oli jest hazardzistą z upodobaniem rozpuszczającym jej pieniądze, żona Piotra leczy się po załamaniu nerwowym. Między Olką i Piotrem nawiązuje się romans, który jeszcze bardziej komplikuje ich i tak trudną sytuację. Żeby była jasność: żadne z nich nie jest kryształowe. Olka ma problem z używkami, Piotr wyjątkowo łatwo ulega wdziękom kręcących się wokół niego dziewczyn. Łączy ich nie tylko uczucie, ale także chęć zrobienia wielkich pieniędzy. Korzystając z prawniczej wiedzy i kontaktów w przestępczym półświatku rozkręcają karuzelę podatkową. Pieniądze płyną wartkim strumieniem, wszystko idzie jak po maśle - ale tylko do czasu. Ktoś pękł, ktoś sypnął, ktoś poszedł na współpracę z wymiarem sprawiedliwości. Olka trafia do więzienia, Piotr ukrywa się na Śląsku. Marzenia o bogactwie prysły... ale czy na pewno? Wiele się jeszcze może wydarzyć, zwłaszcza że do gry wkraczają Lilka i Kinga... Czytają: Daria Brudnias i Michał Mikołajczak.


Szczegóły: Karuzela (Audiobook) (Audiobook) - Świst Paulina

Tytuł: Karuzela (Audiobook) (Audiobook)
Autor: Świst Paulina
Wydawnictwo: Akurat
ISBN: 9788328711068
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Format: 14.0x12.5cm
Oprawa: Digipack
Czas trwania: 5:40:00
Typ głównego nośnika: ACM


Recenzje: Karuzela (Audiobook) (Audiobook) - Świst Paulina

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×