Dar Młodzieży w służbie biało-czerwonej

Książka

Dar Młodzieży
w służbie biało-czerwonej

 • Wydawnictwo: Mazury
 • Rok wydania: 2017
 • EAN: 590382909985701
 • Ilość stron: 92
 • Format: 20.5 x 29.5
 • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 14,70 PLN
Nasza cena 7,91 PLN
Oszczędzasz 46%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 14,70 PLN
Nasza cena 7,91 PLN
Oszczędzasz 46%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Album zaiwra ponad 90 kolorowych zdjęć. zawartośc albumu przeprowadzi nas przez historie żaglowca od zwodowania i pierwszego rejsu. W tym niezwykłym albumie zawartych jest wiele niepublikowanych wczesniej wiadomości o tym pięknym i bardzo zasłużonym, nie tylko dla  polskiego szkolnictwa morskiego, polskim statku

Szczegóły

Tytuł: Dar Młodzieży

Podtytuł: w służbie biało-czerwonej

Autor: Janusz Uklejewski

Wydawnictwo: Mazury

Kod paskowy: 590382909985701

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 92

Format: 20.5 x 29.5

Oprawa: twarda

Waga: 0.3 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Janusz Uklejewski (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×