Rok w ogrodzie

Książka

Rok w ogrodzie

  • Wydawnictwo: Literackie
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788308068205
  • Ilość stron: 352
  • Format: 15.0x23.4cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 31,52 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 31,52 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Rok w ogrodzie - Pearson Dan

Przenieś się do oazy spokoju i podziwiaj piękno zmiennych pór roku. Książka o tym, w jaki sposób piękno ogrodu i praca w nim może uczynić nasze życie pełniejszym.

Dan Pearson, ceniony brytyjski architekt pejzażu i zapalony ogrodnik, odkrywa rytmy i przyjemności roku w ogrodzie. Porzuciwszy niewielki przydomowy ogródek w południowym Londynie na rzecz ośmiohektarowego gospodarstwa w hrabstwie Somerset, zachwyca się urodą szkieletów zimowego ogrodu, radosnym objawieniem się wiosny, mocnym zapachem lata oraz jesienną eksplozją kolorów.

Zaraźliwy entuzjazm autora tudzież bogactwo jego wiedzy przepełniają strony tej pasjonującej książki, która obfituje również w praktyczne wskazówki, jak zagospodarować własny kawałek ogrodu, niezależnie od tego, czy tworzy go kilka doniczek na parapecie okna w mieszkaniu w mieście czy spora połeć wiejskiego pola. Pomagając nam odkryć przyrodę na nowo, zarówno te dziką, jak i tę udomowioną, lektura Roku w ogrodzie staje się doświadczeniem prowadzącym do głębokiej odnowy.

O autorce

Melissa Alvarez  jest wielokrotnie nagradzaną autorką książek i artykułów na temat rozwoju osobistego, duchowego i emocjonalnego. Jako profesjonalny doradca duchowy oraz „zaklinacz” zwierząt, pomogła już tysiącom osób i zwierząt, które nie mogły rozwinąć swojego potencjału z powodu lęków i blokad. Książki Melissy zostały przetłumaczone na język rumuński, rosyjski, chiński, francuski i czeski. Na co dzień Melissa mieszka na południu Florydy z rodziną, psami i końmi.


Szczegóły: Rok w ogrodzie - Pearson Dan

Tytuł: Rok w ogrodzie
Autor: Pearson Dan
Wydawnictwo: Literackie
ISBN: 9788308068205
Tytuł oryginału: Natural Selection: a year in the garden
Tłumacz: Biliński Witold
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 352
Format: 15.0x23.4cm
Oprawa: twarda
Waga: 0.89 kg


Recenzje: Rok w ogrodzie - Pearson Dan

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Rok w ogrodzie - Pearson Dan