Gra - Brzdęk! Nie drażnij smoka

Gra - Brzdęk! Nie drażnij smoka

  • Producent: Lucrum
  • EAN: 5907377129189
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 179,90 PLN
Nasza cena 121,45 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 179,90 PLN
Nasza cena 121,45 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Gra - Brzdęk! Nie drażnij smoka

Doskonale znacie ten motyw. Bohater dociera do leża potwora cicho, cichutko, na paluszkach wszystko idzie zgodnie z planem. Nagle jeden fałszywy ruch, drobna nieostrożność i BRZDĘK! Potwór się budzi, a nasz bohater znajduje się w poważnych tarapatach!
Taka przygoda miała okazję spotkać Bilbo Bagginsa, hobbita i włamywacza wbrew własnej woli, który podjął się próby wykradzenia cennego klejnotu ze skarbca potężnego smoka Smauga.
Przywołanie słynnego bohatera powołanego do życia przez pióro J.R.R. Tolkiena jest w tym miejscu bardzo na miejscu, ponieważ w grze, o której chcemy Wam dziś opowiedzieć, wcielamy się w podobnych mu włamywaczy, którzy mimo usilnych prób bezszelestnego przemierzania podziemnych korytarzy niechybnie rozdrażnią wielkiego, czerwonego smoka
Gier w klimacie fantasy nie brakuje. Zazwyczaj nasi bohaterowie w takich grach prężą muskuły i po pewnym czasie niestraszny im już żaden przeciwnik. Nie w Clanku! Tu wprawdzie też niejako awansujemy bohatera. Mechanika deck-buildingu pozwala nam wzbogacać się o coraz to lepsze karty broni, magicznych przedmiotów, towarzyszy i sprytnych trików. Jednak cokolwiek byśmy nie uczynili, nie damy rady stawić czoła smokowi. Przeciwnie, korzystanie z niektórych dobrodziejstw znalezionych w lochach może tylko przyśpieszyć i tak nieuchronne wkurzenie przerośniętego gada.
Dzięki temu, Clank daje graczom kompletnie unikalne doświadczenie gry Łotrzykiem. Zastanówcie się, czy kiedykolwiek w innej grze fantasy mieliście sposobność rzeczywiście wczuć się w klimat tej profesji? Owszem mamy złodziejaszków w prawie każdej grze tego typu, ale czy rzeczywiście sprawia to, że czujecie jakbyście przemykali się w cieniu?


Szczegóły: Gra - Brzdęk! Nie drażnij smoka

Nazwa: Gra - Brzdęk! Nie drażnij smoka
Producent: Lucrum
Kod paskowy: 5907377129189


Recenzje: Gra - Brzdęk! Nie drażnij smoka

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: