Cobi: Action Town. Patrol policyjny - 1548

Zabawka

Cobi: Action Town. Patrol policyjny - 1548

  • Producent: Cobi
  • EAN: 5902251015480
  • Format: op. 23,5 x 5 x 18 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-12-17)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,46 PLN
Nasza cena 30,58 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,46 PLN
Nasza cena 30,58 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Piraci drogowi w Action Town nie mają żadnych szans z najnowszym autem pościgowym lokalnej policji. Pełniąc służbę na autostradach i drogach szybkiego ruchu, może doścignąć i zatrzymać każdego, kto złamie przepisy ruchu drogowego.

Model auta policyjnego posiada ruchome koła oraz bardzo trwałe nadruki na karoserii. Dzięki solidnej konstrukcji idealnie nadaje się do zabawy nawet dla najmłodszych fanów klocków konstrukcyjnych. Dzięki specjalnie ukształtowanym klockom, z których zbudowane jest nadwozie, pojazd wygląda wyjątkowo atrakcyjnie. Do zestawu dołączona jest figurka oficera policji.

Liczba elementów: 117

Liczba figurek: 1

Wymiary modelu (DxW): 15 x 4,5 cm

Wiek: 5+


Szczegóły

Nazwa: Cobi: Action Town. Patrol policyjny - 1548

Producent: Cobi

Seria: Action Town

Kod paskowy: 5902251015480

Format: op. 23,5 x 5 x 18 cm

Oprawa: pudełko

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×