Huczy jak w ulu

Książka

Huczy jak w ulu

  • Wydawnictwo: Znak
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788324051076
  • Ilość stron: 192
  • Format: 12.4x19.4 cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 24,96 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 24,96 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Huczy jak w ulu - Kiełbowicz Magdalena

To ja, Ula Hernik, miłośniczka książek, lwów i psa Rufusa. A do tego dyrektorka ogrodu zoologicznego. Oczywiście w przyszłości, bo na razie mam osiem lat i chodzę do trzeciej klasy, ale jak mówi babcia Janina najważniejsze, to wiedzieć czego się chce w życiu.

Mieszkam na Makowej w starej kamienicy razem ze wszystkimi, którzy są dla mnie najważniejsi w świecie. Na przykład z mamą, tatą i Słodkim, młodszym bratem. Na parterze mamy nawet zakład szewski, a na poddaszu latarnię morską, która zaprowadzi każdego zbłąkanego wędrowca pod nasz adres.

Uliczka wygląda na spokojną, ale nie dajcie się nabrać! Pojawiają się tu gwiazdy filmowe i słynne śpiewaczki, zaginione listy w butelce, na które przychodzi odpowiedź i córka wikingów, waleczna Ursulla z Genlandii!

Nawet gdy jest cicho jak makiem zasiał, to i tak... huczy jak w ulu.


Szczegóły: Huczy jak w ulu - Kiełbowicz Magdalena

Tytuł: Huczy jak w ulu
Autor: Kiełbowicz Magdalena
Wydawnictwo: Znak
ISBN: 9788324051076
Język oryginału: polski
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 192
Format: 12.4x19.4 cm
Oprawa: twarda


Recenzje: Huczy jak w ulu - Kiełbowicz Magdalena

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Z całego serca polecam tę książkę. Opowiada o zwyczajnym życiu, szczęśliwym dzieciństwie, trochę zaczarowanym świecie, który Ula tworzy sama swoją nieograniczoną, nieposkromioną wyobraźnią. Czasami tylko nad jej kamienicą zbierają się czarne chmury niepokojących wydarzeń, jak to w prawdziwym życiu. Dobrze jest spojrzeć na rzeczywistość oczami dziecka, które również doświadcza tego, co my – choroby, rozwodu, strachu, obaw o bliskich, samotności i nudy. Warto dbać o to, aby życie naszych pociech było pełne tego, co dobre – radości, uśmiechu, przyjemności, pozytywnych relacji, dzięki którym same będą mogły tworzyć swój porywający świat i wynieść jak najwięcej pozytywnych wspomnień. Bo zwyczajne życie wśród kochanych ludzi jest wystarczające, aby było zachwycające. 2019-03-27 12:23:16


Podobne do: Huczy jak w ulu - Kiełbowicz MagdalenaInne pozycje tego autora: Kiełbowicz Magdalena (1)