Wciąż cię widzę

Książka

Wciąż cię widzę

  • Wydawnictwo: Dolnośląskie
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788327158130
  • Ilość stron: 304
  • Format: 13,5x20,5x2,4 cm
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 35,01 PLN
Nasza cena 23,33 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 35,01 PLN
Nasza cena 23,33 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Wciąż cię widzę - Daniel Waters

Film na podstawie powieści. W rolach głównych Bella Thorne i Richard Harmon.

Od czasu Wydarzenia świat nawiedzają duchy. Zwykle zjawy nie przeszkadzają Veronice. Niestety zjawy przybierają na sile. Kiedy Veronica i jej przyjaciel Kirk próbują wyjaśnić to zjawisko, dokonują przerażającego odkrycia. Nauczyciel Veroniki Bittner nie godzi się z faktem, że jego zmarła córka nie powróciła tak jak inni. Wierzy, że Eva potrzebuje ciała, by znów znaleźć się na tym świecie, a jego uczennica Veronica idealnie nadaje się do tego celu. A nawet jeśli się myli, będzie tylko kolejnym duchem.


Szczegóły: Wciąż cię widzę - Daniel Waters

Tytuł: Wciąż cię widzę
Autor: Daniel Waters
Wydawnictwo: Dolnośląskie
ISBN: 9788327158130
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 304
Format: 13,5x20,5x2,4 cm
Oprawa: miękka


Recenzje: Wciąż cię widzę - Daniel Waters

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Veronica żyje w świecie, gdzie duchy są codziennością. Pojawiają się mniej lub bardziej regularnie w tych samych miejscach wciąż wykonując te same czynności. Z czasem duchów zaczyna przybywać, a Veronica, wraz z próbującym jej zaimponować kolegą Kirkiem zaczynają badać niezwykłe zjawisko. Do jakich odkryć doprowadzą młodych ludzi prowadzone obserwacje? Czy rozwiążą tajemnicę pojawiających się duchów? Jaką rolę odegra oszalały z żalu nauczyciel?Wydawnictwo Dolnośląskie lubi robić niespodzianki, oto przed Wami kolejna z nich. Czytając okładkowy opis zaciekawiłam się bardzo, zwłaszcza, że w dzieciństwie bardzo lubiłam wszelkie historie o duchach i nawiedzonych miejscach. Dziś już w nie nie wierzę, lecz sentyment pozostał. Tym bardziej więc jak najszybciej chciałam zapoznać się z treścią tej powieści. Wbrew pozorom nie jest to typowy horror, choć właśnie takie sprawia wrażenie. To książka kierowana w szczególności do młodych ludzi, choć nie tylko. Książka mówiąca o rozpaczy po czyjejś śmierci, o obsesji, o godzeniu się z odejściem bliskich, o zaczynanie życia na nowo, o przełamywaniu własnych lęków i fobii. Przyjaciółka głównej bohaterki, Janine, panicznie boi się duchów, samą Veronicę codziennie odwiedza duch zmarłego ojca, jej matka dzień w dzień czeka na jego wizytę nie umiejąc ruszyć do przodu, kogoś innego opanowała obsesja po śmierci ukochanej i wyczekanej córki. Jeśli mówimy już o postaciach, to najbardziej ujęła mnie Janine i jej przemiana, nie taka z dnia na dzień, a trudna, wymagająca wysiłku i siły woli, bo tak właśnie się zmieniamy, nieprawdaż? Dodatkowym dla mnie atutem jest tajemnica i próba jej rozwiązania wraz z bohaterami i bohaterkami. Choć będąc szczerą, to właśnie w związku z nią czuję niedosyt. Dlaczego? Przeczytajcie, a sami się dowiecie!

"Wciąż Cię widzę" to horror z elementami powieści psychologicznej i kryminału, idealny dla fanów i fanek tych gatunków, polecam go również tym, którzy i które stracili_ły bliskich i nie do końca wiedzą jak poradzić sobie z własnymi emocjami. Nie bójcie się, a może jednak...? Mnie ta książka urzekła, pomimo, że nie lubię horrorów. To piękne studium postaw emocjonalnych. Polecam!!!
2019-02-25 12:31:58


Inne pozycje tego autora: Daniel Waters (1)