Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona

Pakiet

Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona

  • Producent: Filia
  • Rok produkcji: 2019
  • ISBN: 9788380756274
  • Ilość stron: 800
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 59,90 PLN
Nasza cena 37,82 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 59,90 PLN
Nasza cena 37,82 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona - Remigiusz Mróz

Pakiet dwóch książek

"Nieodnaleziona": pierwszy polski thriller psychologiczny na miarę największych światowych bestsellerów! Gdybym oświadczył jej się chwilę wcześniej, nigdy by do tego nie doszło. Nie napadnięto by nas, ja nie trafiłbym do szpitala, a ona nie zniknęłaby na zawsze z mojego życia. Dziesięć lat po zaginięciu narzeczonej, Damian Werner jest pewien, że nigdy więcej jej nie zobaczy. Pewnego dnia trafia jednak niespodziewanie na ślad ukochanej ? ktoś zamieszcza jej zdjęcie na jednym z profili spotted, szukając dziewczyny. Werner jest gotów przyjąć, że to przypadkowe podobieństwo, spotter wgrywa jednak drugie zdjęcie. Zdjęcie, które zrobił jej sam Werner na kilka dni przed zaginięciem  i którego nikomu od tamtej pory nie pokazał. Kto szuka dziewczyny I czy to naprawdę ona pojawiła się po dziesięciu latach? Damian znał swoją narzeczoną od dziecka, spędzali ze sobą każdą chwilę. Szukając odpowiedzi na kolejne pytania, odkrywa jednak, że nie wiedział o niej wszystkiego.

"Nieodgadniona": rok po ucieczce od męża Kasandra Reimann prowadzi spokojne, ustatkowane życie za granicą. Jest przekonana, że udało jej się zostawić wszystko za sobą – także konsekwencje tego, co zrobiła, by ratować siebie i dziecko. Do czasu. Pewnego dnia jej syn nie wraca do domu po wizycie u kolegi, a jedyny ślad prowadzi do Opola.

Zrozpaczona matka zrobi wszystko, by odnaleźć dziecko, nawet jeśli będzie oznaczało to ponowne spotkanie z człowiekiem, którego życie zniszczyła.


Szczegóły: Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona - Remigiusz Mróz

Tytuł: Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona
Autor: Remigiusz Mróz
Producent: Filia
ISBN: 9788380756274
Liczba tomów: 2
Rok produkcji: 2019
Ilość stron: 800
Oprawa: Miękka


Recenzje: Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona - Remigiusz Mróz

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona - Remigiusz Mróz