Śmiertelne wyliczanki Chodzi lisek koło drogi

Książka

Śmiertelne wyliczanki Chodzi lisek koło drogi

  • Wydawnictwo: Replika
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788366217096
  • Ilość stron: 400
  • Format: 14.5x20.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 23,86 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 23,86 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Śmiertelne wyliczanki Chodzi lisek koło drogi - Greń Hanna

ŚMIERTELNE WYLICZANKI Kiedy do gry wkracza zespół bielskich policjantów, oznacza to, że zabawa się skończyła. W okolicach Bielska-Białej ktoś w niezwykle brutalny sposób morduje prostytutki. Narzędziem zbrodni okazuje się skórzany pas z ciężką klamrą, jednak tym, co szczególnie zwraca uwagę podkomisarz Marioli Koniecznej, jest mała figurka lisa, zostawiana przy zwłokach jako swego rodzaju "podpis" sprawcy. Podczas śledztwa Mariola odkrywa, że pierwsza z ofiar uczestniczyła krótko przed śmiercią w imprezie urodzinowej odbywającej się niedaleko miejsca zbrodni. Policjantka bierze na cel pozostałych gości tej imprezy, jednak sytuacja komplikuje się, kiedy wychodzi na jaw, że jest wśród nich dwoje policjantów. Konieczna przy pomocy komisarza Sokołowskiego wpada na trop, który prowadzi ją do trudnego wyboru pomiędzy przyjaźnią a obowiązkiem. Greń doskonale zna realia policyjnej roboty. Wciągająca lektura! Katarzyna Puzyńska


Szczegóły: Śmiertelne wyliczanki Chodzi lisek koło drogi - Greń Hanna

Tytuł: Śmiertelne wyliczanki Chodzi lisek koło drogi
Autor: Greń Hanna
Wydawnictwo: Replika
ISBN: 9788366217096
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 400
Format: 14.5x20.5cm
Oprawa: Miękka
Redakcja: Pawłowska Joanna


Recenzje: Śmiertelne wyliczanki Chodzi lisek koło drogi - Greń Hanna

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Pani Hanna Greń trzyma wysoki poziom, a druga część „Śmiertelnych wyliczanek”, czyli „Chodzi lisek koło drogi” podobała mi się jeszcze bardziej niż pierwsza.

Tym razem okolice Bielska-Białej terroryzuje brutalny morderca masakrujący byłe prostytutki. Przy zwłokach pozostawia figurkę liska z dziecięcej gry. Pod nieobecność Kostka śledztwo prowadzi Joachim Wolf. Gdy jednak wychodzą na jaw jego powiązania ze sprawą, przejmują ją Mariola Konieczna i Krystian Sokołowski.

Podobnie jak we wszystkich książkach autorki wątek kryminalny jest umiejętnie równoważony obyczajowym. Z nie mniejszym zaangażowaniem jak postępom śledztwa, przyglądałam się rodzącemu pomiędzy głównymi bohaterami uczuciu, czy perturbacjom Wilka z odnalezioną po latach siostrą.

Mimo brutalnych zbrodni, książkę czyta się lekko za sprawą budzących sympatię bohaterów, lekkiego języka i odpowiedniej dawki humoru. Spędziłam z nią dwa sympatyczne wieczory skutecznie przeganiając stres przed egzaminami syna.
2019-04-14 19:01:15