Jednominutowy menedżer Równowaga życia i pracy Zdrowy tryb życia kluczem do sukcesu

, ,

Zapowiedź

Jednominutowy menedżer Równowaga życia i pracy
Zdrowy tryb życia kluczem do sukcesu

, ,

  • Wydawnictwo: MT Biznes
  • EAN: 9788380876774
  • Ilość stron: 120
  • Format: 14.1x21.8cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×

Zapowiedź 2019-02-01

Cena 24,90 PLN
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena PLN
Oszczędzasz 0
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Jednominutowy menedżer Równowaga życia i pracy - Blanchard Ken, Blanchard Marjorie, Edington D.W.

Jednominutowy Menedżer odniósł tak wielki sukces w życiu zawodowym, że zapomniał o czymś niezwykle ważnym ? o zdrowiu. Wciąż rozchwytywany, jadł w biegu i nie miał czasu na ćwiczenia fizyczne. Bardzo szybko przybrał na wadze, a jego oddech stał się krótki i urywany. Wkrótce odkrył, że sukces w biznesie drogo go kosztuje. W jego życiu brak było równowagi między karierą a zdrowiem.
Ta łatwa w odbiorze książka zawiera cenne wskazówki na temat radzenia sobie ze stresem i dbania o dobrą kondycję fizyczną. Autorzy napisali ją z myślą o wiecznie zabieganych ludziach biznesu, których harmonogramy są zawsze przepełnione ?ważnymi i niecierpiącymi zwłoki zadaniami?. Opisane są w niej cztery ważne zasady, dzięki którym każdy może szybko wrócić do formy i ponownie spojrzeć na życie z odpowiedniej perspektywy. Prowadząc zdrowszy tryb życia zwiększysz swoją produktywność, obniżysz poziom stresu i osiągniesz większą satysfakcję we wszystkim, co robisz.
***
Kenneth Blanchard, współautor książek Jednominutowy Menedżer, Raving Fans i Gung Ho! Jest również pomysłodawcą i autorem Biblioteki Jednominutowego Menedżera. Dr Blanchard uzyskał licencjat w dziedzinie rządzenia i filozofii na Uniwersytecie Cornell oraz tytuł magistra socjologii i doradztwa na Uniwersytecie Colgate. Tytuł doktora administracji i zarządzania obronił na uniwersytecie Cornell. Jest autorem wielu opracowań z dziedziny przywództwa, motywacji oraz zarządzania zmianami, w tym również często wykorzystywanej i cenionej pracy Management of Organizational Behavior: Utilizing Human Resources, którą napisał wspólnie z Paulem Hersey?em.
Majorie Blanchard jest współzałożycielką firmy Blanchard Training and Development, Inc, współautorką książki Working Well (napisanej wspólnie z Markiem Tagerem), a także szeroko znaną konsultantką, wykładowcą i trenerką. Przez ponad dziesięć lat współpracowała z organizacją YPO (Young Presidents Organizations), zrzeszającą młodych prezesów z całego świata. W roku 1983 czasopisma ?New Woman? i ?American Express? przyznały jej tytuł Mówcy Roku. Dr Blanchard jest specjalistką w dziedzinach komunikacji, przywództwa, promocji zdrowia, planowania życia i budowania zespołów.
D.W. Edington jest profesorem kinezjologii i kierownikiem Centrum Badań nad Zarządzaniem na uniwersytecie w Michigan. jest autorem i współautorem wielu artykułów i książek, w tym The Biology of Physical Activity oraz Frontiers of Exercise Biology. Jego prace związane z szacowaniem poziomu zdrowia wyznaczyły standard dla korporacji wdrażających programy ochrony zdrowia dla swoich pracowników.


Szczegóły: Jednominutowy menedżer Równowaga życia i pracy - Blanchard Ken, Blanchard Marjorie, Edington D.W.

Nazwa: Jednominutowy menedżer Równowaga życia i pracy Zdrowy tryb życia kluczem do sukcesu
Autor: Blanchard Ken, Blanchard Marjorie, Edington D.W.
Wydawnictwo: MT Biznes
Kod paskowy: 9788380876774
Tytuł oryginału: The One Minute Manager Balances Work and Life
Tłumacz: Karbowski Marcin
Języki: polski
Ilość stron: 120
Format: 14.1x21.8cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Jednominutowy menedżer Równowaga życia i pracy - Blanchard Ken, Blanchard Marjorie, Edington D.W.

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Blanchard Ken, Blanchard Marjorie, Edington D.W. (1)