Smart Planner 2019

Kalendarz

Smart Planner 2019

  • Producent: Gaik Monika
  • Rok produkcji: 2019
  • EAN: 9788395281105
  • Ilość stron: 220
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 69,99 PLN
Nasza cena 52,09 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 69,99 PLN
Nasza cena 52,09 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Smart Planner 2019 - Gaik Monika

Ten planner to najlepszy prezent, jaki możesz otrzymać na początek nowego roku.
Zawarty w nim zbiór technik i narzędzi pozwoli Ci stać się lepszym człowiekiem. Pewnym siebie, wiedzącym czego chce, a przede wszystkim gotowym osiągać cele.

Całoroczna intensywna praca pomoże Ci lepiej poznać siebie, zarówno Twoje mocne, jak i słabe strony oraz to, jak je wykorzystywać. Umożliwi Ci też naukę planowania i zarządzania ? umiejętności tak niezwykle ważnych, bez których żaden sukces nie jest możliwy. Dowiesz się także, czym tak naprawdę są marzenia oraz co zrobić, aby umieć je realizować. Natomiast wszystkie te kroki doprowadzą Cię do tego najważniejszego, czyli osiągania celów, które przed sobą postawisz.
Poznaj siebie, naucz się planowania oraz zarządzania swoim czasem. Pozwól sobie marzyć, ale przede wszystkimosiągać zamierzone cele. Zacznij pracę z plannerem, a wszystkie te czynności staną się dla Ciebie dużo łatwiejsze.
Życzę Ci miłej, intensywnej, ale przede wszystkim owocnej pracy!


Autorka plannera, Monika Gaik stworzyła to niezwykłe narzędzie przede wszystkim dla ludzi młodych i ambitnych. Młodzieży szkolnej oraz studentów, którzy dopiero przygotowują się do stawiania pierwszych zawodowych kroków.

Smart Planner ma na celu przygotowanie młodych ludzi nie tylko do funkcjonowania, ale przede wszystkim do osiągania sukcesów w dorosłym życiu.

Planner jest tak opracowany by rozwijać potencjał jego właściciela, gdyż poprzez zadania do wykonania, podpowiedzi oraz masę przydatnych informacji zawartych w artykułach osoba uczy się.

Czego się uczy?

??Siebie ? pozna swoje mocne, jak i słabe strony, a także nauczy się odpowiednio je wykorzystywać.
??Planowania ? dowie się, jak kluczowe w życiu jest planowanie i wyznaczanie określonych celów
??Zarządzania ? przyswoi wiedzę na temat organizacji swojego czasu oraz pracy. Nauczy się dokonywać wyborów.
??Marzyć ? bo to nieodzowny element towarzyszący każdej osobie, która chce coś w życiu osiągnąć.
??Osiągać ? wszystkie wyżej wymienione aspekty pozwolą mu dojść do punktu, który sobie wyznaczył, czyli osiągnąć to, czego chce

Planner to jedyny taki produkt zawierający w pełni profesjonalne narzędzia tutoringowe wspierające i rozwijające osoby w zakresie: umiejętności miękkich oraz przedsiębiorczości.

To produkt, który powinien mieć na swoim biurku, w swoim tornistrze czy też torebce, każdy młody człowiek borykający się z trudnościami wyborów, walki o własne marzenia itp.


Szczegóły: Smart Planner 2019 - Gaik Monika

Tytuł: Smart Planner 2019
Autor: Gaik Monika
Producent: Gaik Monika
Kod paskowy: 9788395281105
Języki: polski
Rok produkcji: 2019
Ilość stron: 220


Recenzje: Smart Planner 2019 - Gaik Monika

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Inne pozycje tego autora: Gaik Monika (1)