Dobra robota Ceramik, opiekunka fok i inne ciekawe zawody

,

Książka

Dobra robota
Ceramik, opiekunka fok i inne ciekawe zawody

,

  • Wydawnictwo: Adamada
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788381180429
  • Ilość stron: 63
  • Format: 16.5x30.5cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 22,98 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 22,98 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Dobra robota - Pałasz Elżbieta, rysunki: Joanna Czaplewska

Książka pod patronatem czytam.pl! Po co ceramikowi gęsie pióro? Dlaczego farmerowi lepiej myśli się w polu? Co robią rybacy, kiedy czekają na wyciągnięcie sieci? Nie wiecie? No właśnie. My też nie wiedzieliśmy, dlatego zapytaliśmy. O swojej pracy opowiedzieli nam przedstawiciele 12 naprawdę ciekawych profesji.

Spis treści:

Ceramik (Karol Elias Necel) Projektanci mebli ( Agata Kulik-Pomorska, Paweł Pomorski) Budowniczy statków (Józef Burchardt) Farmer ( Ian Weiss) Opiekunki fok (Paulina Bednarek, Wioleta Miętkiewicz) Rybak (Benedykt Skoczke) Marynarz (Michał Paleń) Projektantka biżuterii (Alina Filimoniuk) Nurek (Krzysztof Dominiak) Biolog morza (Aleksandra Zgrundo) Pani pilot odrzutowca (Katarzyna Tomiak-Siemienkiewicz) Nauczycielka kaszubskiego (Wanda Lew-Kiedrowska)


Szczegóły: Dobra robota - Pałasz Elżbieta, rysunki: Joanna Czaplewska

Tytuł: Dobra robota
Podtytuł: Ceramik, opiekunka fok i inne ciekawe zawody
Autor: Pałasz Elżbieta, rysunki: Joanna Czaplewska
Wydawnictwo: Adamada
ISBN: 9788381180429
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 63
Format: 16.5x30.5cm
Oprawa: Twarda
Waga: 0.43 kg


Recenzje: Dobra robota - Pałasz Elżbieta, rysunki: Joanna Czaplewska

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Bardzo pomysłowe wydanie, wrażenie robią przede wszystkim ilustracje, których jest bardzo dużo i często zajmują pełne strony książki. Można pobawić się w wyszukiwanie i dostrzec wiele ważnych elementów niezbędnych do pracy w każdym z przedstawionych zawodów. Książka ma poręczny format – nie jest to wielkofarmatówka ale jest większa niż standardowy rozmiar i lepiej widać te piękne ilustracje. Zawiera dużo ciekawostek związanych z poszczególnymi zawodami a co najważniejsze nie są to encyklopedyczne informacje tylko rozmowa przeprowadzona z osobą wykonującą tą pracę. Fajny pomysł, przecież nie każde dziecko ma okazje spotkać opiekunkę fok albo nurka. Na pewno zaniesiemy do szkoły na wspólne czytanie.
Polecam
2019-02-08 11:40:12


Podobne do: Dobra robota - Pałasz Elżbieta, rysunki: Joanna CzaplewskaInne pozycje tego autora: Pałasz Elżbieta, rysunki: Joanna Czaplewska (1)