Przerywam zmowę milczenia O kryzysie w Kościele, herezji, apostazji i grzechach zaniedbania.

Książka

Przerywam zmowę milczenia
O kryzysie w Kościele, herezji, apostazji i grzechach zaniedbania.

  • Wydawnictwo: Św. Tomasza z Akwinu
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788386535828
  • Ilość stron: 180
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 30,00 PLN
Nasza cena 22,87 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 30,00 PLN
Nasza cena 22,87 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Przerywam zmowę milczenia

Ksiądz Arcybiskup był już dwukrotnie gościem programu „Brzytwa, czyli ostro na każdy temat”. Niczego w tych programach nie owijał w bawełnę. Mówił o kryzysie w Kościele, o destrukcyjnej działaniu Bergoglio, którego nie nazywał papieżem, z tego względu, że jak powiedział, ma bardzo poważne wątpliwości co do tego czy jest on następca św. Piotra, o tym, że jednym z największych zagrożeń są dla współczesnego Kościoła ruchy charyzmatyczne i o wielu innych sprawach.

Te jego przemyślenia można znaleźć w książce jego autorstwa, która niedługo znajdzie się na półkach księgarskich. Nosi ona tytuł „Przerywam zmowę milczenia. O kryzysie w Kościele, herezji, apostazji i grzechach zaniedbania” W książce Ksiądz Arcybiskup idzie dalej, podaje krytyce kardynałów, biskupów i kapłanów, mówi o tym, ze ludzie Kościoła w części się pogubili, w części zdradzili. Wskazuje też ewangeliczne drogi wyjścia z tego upadku Kościoła.

Treść książki najlepiej oddają zdania, które odnajdujemy na tylnej stronie jej okładki: Jeżeli chcesz by nawrócił się Twój mąż, Twoja siostra, syn, proboszcz, biskup podaruj im tę książkę; Książka ta powinna wstrząsnąć polskim Kościołem. Powinna otworzyć oczy wielu świeckim, kapłanom i biskupom. Czy tak się stanie?; Chciałbym zapytać papieża, kardynałów, biskupów, kapłanów: czy Chrystusa jak wróci na ziemię znajdzie w was wiarę?; Bergoglio, kardynałowie, biskupi, kapłani: czy oni głoszą jakąś inną naukę; Czy diabelstwo opanowało Sobór Watykański II; Musimy nawracać Żydów i chronić się przed ich perfidią; Zmowa hierarchów polskich; Szatan, demony, masoneria; Propaganda diabelska działa. A gdzie jest dobra zmiana?; Jaki powinien być biskup – „dziś folgują tylko światu i diabłu, a nie zbawieniu ludzi”; Na miłosierdzie trzeba zasłużyć, poznając swój grzech, pokutując za niego, przepraszając Boga; „Dziś ludziom się nie mówi o ich grzechach, nie troszczy się o zbawienie ich dusz”; Sprawiedliwość Boża, sąd, kara; Ekumenizm to jest największa plaga dla Kościoła katolickiego w całej jego historii; Protestantyzm – niebezpieczeństwo od diabła; Chrystus Król – „Jeżeli Chrystus Król poprowadzi Polskę możemy się ostać w czas burzy”.


Szczegóły: Przerywam zmowę milczenia

Tytuł: Przerywam zmowę milczenia
Podtytuł: O kryzysie w Kościele, herezji, apostazji i grzechach zaniedbania.
Wydawnictwo: Św. Tomasza z Akwinu
ISBN: 9788386535828
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 180
Oprawa: Miękka


Recenzje: Przerywam zmowę milczenia

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Przerywam zmowę milczenia